jít naiDNES.cz

Slavní na kolonádě: „Blahobytný“ Voráček, těhotná Svoboda i „šarlatán“ Trojan

Hvězdy si Vary užívají, nechybí tu „blahobytný“ Jakub Voráček ani těhotná Petra Svoboda nebo zpěvačka Kate Matl. | foto: Koláž Expres.cz

Karlovy Vary žijí filmem. A taky hvězdami, a rozhodně ne jen těmi z filmového plátna! Dorazil mimo i Jakub Voráček (29). Úspěšný hokejista fanoušky překvapil tím, jak se během dní volna zakulatil.

Vypadá to, že volno si Jakub Voráček užívá plnými doušky a oddává se hodování. Hokejista si to rozhodně může dovolit. Nějaké to kilo během tréninků hravě a hlavně rychle spálí, takže se „zblahobytněním“ nemusí tolik trápit.

To těhotná moderátorka Petra Svoboda má ke klenutému bříšku velmi pádný důvod. Však si taky poslední týdny před porodem užívá a je ráda, že stihla i festival ve Varech, procházky po boku manžela Ondřeje Křivky si proto náležitě užívala.

Na kolonádě jsme zastihli i Ivana Trojana, který tu klábosil se svým synem Josefem. A nejen to! Spolu s ním a režisérkou Agnieszkou Hollandovou tu představili nový projekt, snímek Šarlatán. Trojan v něm ztvární slavného, dnes téměř zapomenutého léčitele Jana Mikoláška, který vyslechl miliony lidí trpících různými neduhy. Choroby jim určoval pohledem do moči a poté je léčil bylinami.

„To, že jsme z jednoho vejce, bude pro ten film velké plus. V to doufám,“ nechal se slyšet Trojan.

Procházky po lázeňském městě zlákaly i Kate Matl s přítelem, Moniku Bagárovou, Dominiku Myslivcovou a Zdeňka Podhůrského s přítelkyní. Táňa Makarenko sem s přítelem přijíždí hlavně na společenské akce, nevadí jí jet sem z Prahy i několikrát během festivalu. 

Protože kdo je vidět ve Varech, ten přece něco znamená...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat