jít naiDNES.cz

Narozeniny už neslavím, bez pomoci se nedostanu do šatů. Pilarová si stěžuje na zdraví

V pátek 9. srpna má sice životní jubileum, žádné oslavy ale nechystá. Zpěvačka Eva Pilarová přiznala, že jí to nedovolí její zdravotní stav. Její stav je dokonce tak vážný, že se bez pomoci ráno ani neoblékne!

Rekonvalescence po nešťastném pádu ve vlastním bytě, během něhož si zlomila stehenní kost a roztříštila si rameno, se nevyvíjí pro Evu Pilarovou vůbec příznivě. 

Rok po operaci se nám zpěvačka přiznala, že se ráno sama ani neoblékne. I kvůli svému zdravotnímu stavu odmítá letos slavit své 80. narozeniny.

„Narozeniny já slavit nebudu vůbec. Nejsem zdravotně na tom tak, abych dokázala pozvat mraky lidí, navařit jim, jak jsem byla zvyklá. Nechci to nechat na manželovi. Chudák má se mnou hrozné starosti. Ráno mě obléká, stará se, vaří, uklízí, pere,“ svěřila se zpěvačka, která je podle svých slov celá rozlámaná. 

„Jsem celá ze šroubků a destiček. Nic si z toho nedělám. Náladu mám dobrou, což si myslím, že je podstatné. I když jsem nemohla vystupovat, jak jsem byla zvyklá, tak jsem alespoň natočila nové album,“ pochlubila se Pilarová, která kvůli svému zdravotnímu stavu nesmí jezdit autem, přesto tento zákaz čas od času poruší.

„Nesmím jezdit autem, abych držela lépe pohromadě. Občas ale zazlobím. Teď jsem byla v Ostrově u Karlových Varů, kde jsem měla besedu s pár písničkami, což mě nakoplo. Chybí mi totiž kontakt s lidmi,“ svěřila se smutně zpěvačka s tím, že jiná vystoupení ale musí rušit, a i proto je ráda, že se již počátkem října zúčastní narozeninového koncertu Aleše Brichty.

I když se dá chápat, že nechystá velkou oslavu svých kulatých narozenin, zeptali jsme se jí, proč je neoslaví v rodinném kruhu. 

A její odpověď nás překvapila. 

Rodina má své plány a já jim do toho nebudu zasahovat,“ sdělila nám zpěvačka, která by si ke svým osmdesátinám skromně přála jenom soběstačnost.

„Zatím to nejde, ale manžel je úžasný. Je to matka Tereza. My vše řešíme smíchem a srandičkami. Jinak by to nešlo,“ uzavřela Pilarová.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat