jít naiDNES.cz

Eva Perkausová exkluzivně promluvila o svém vztahu: Ivan je prototyp drsňáka!

Eva Perkausová poprvé promluvila o svém vztahu s podnikatelem Ivanem. | foto: Koláž Expresu

Je šťastná a už to nechce skrývat. Eva Perkausová exkluzivně Expresu přiznala, že je zadaná. S partnerem již dokonce plánují společnou budoucnost!

Má tisíce obdivovatelů, její srdce ale bije jen pro jednoho muže. Krásná Eva Perkausová svůj vztah nikdy nechtěla prezentovat veřejně, nyní se ale rozhodla, že půjde s pravdou ven.

„Ano, jsem zadaná a šťastná,“ přiznala Expresu Eva, která se již řadu měsíců vídá s podnikatelem Ivanem, po jehož boku ji Expres již v minulosti jako první načapal.

„Tehdy jsme se teprve oťukávali. Postupně jsme ale zjistili, že je nám spolu dobře a že si spolu rozumíme. Ivan mě dělá opravdu šťastnou,“ přiznala Eva, již s Ivanem dala dohromady stejná vášeň. Seznámili se totiž na MMA zápasech.

„Ivan mě zaujal na první pohled, ale seznámení jsem se zprvu bránila. Pak jsem ale naštěstí podlehla jeho kouzlu,“ vysvětluje Eva.

Eva Perkausová poprvé promluvila o svém vztahu s Ivanem.

Eva Perkausová poprvé promluvila o svém vztahu s Ivanem.

Poprvé v životě o jejich vztahu promluvil i Ivan. 

„Před Evou jsem měl kamarády a pravidelně jsem se s nimi stýkal. Teď mám Evu a s kamarády si esemeskuji,“ pobavil nás podnikatel, který si svou půvabnou partnerku opravdu hýčká. 

Aktuálně si užívají na Sicílii, kde byli dokonce navštívit slavnou vesničku Corleone, kterou chce jednou za život navštívit snad každý chlap.

„Ivan je prototyp drsňáka, ale zdání klame. Je to velký gentleman,“ dodala moderátorka primáckých zpráv, kterou jsme snad nikdy šťastnější neviděli. 

Že bychom už slyšeli znít svatební zvony?

Fotogalerie

Komentáře