jít naiDNES.cz

Dovolená s nezletilou: Bohuš Matuš se se svou Lucinkou sluní v Itálii

Přestali se skrývat. Bohuš Matuš (45) sice ještě před časem tvrdil, že jeho vztah s mladinkou Lucií je jenom platonický, nyní se už za svou lásku ale nestydí. A v jejich lásce jim rozhodně nikdo nebrání. Svou o téměř třicet let mladší partnerku dokonce nyní vyvezl na první dovolenou u moře.

Když jsme vás loni informovali o nové lásce Bohuše Matuše, zpěvák se dušoval, že s mladičkou kráskou, které tehdy bylo pouhých patnáct, nic nemá.

„Já jsem takový neškodný milovník. Rodiče to vědí a nevadí jim, že za mnou Lucinka chodí. Lucka mi dělá příjemnou společnost, ale nejde o žádné sexuální orgie a podobně. Ale ano, pomazlil jsem se s ní,“ tvrdil nám Bohuš Matuš, který svá stanoviska měnil podle toho, jak se měnilo roční období.

Jednou říkal, že jde jenom o platonickou lásku, aby záhy mohl potvrdit, že lhal.

„Jsem do ní zamilovaný, ale miluji ji jako Ježíš. Jsem věřící. Já tohle mám trochu jinak. Dlouho jsem se držel, ale když vás někdo tak moc miluje...,“ sdělil nám před časem zpěvák s tím, že po něm mladičká Lucie chce dítě.

Zda na něj zadělávají právě na dovolené v italském Caorle, si můžeme jenom domýšlet. Ze snímků, které Matuš zveřejnil, to ale vypadá, že si svou první zahraniční dovolenou užívají. Sami se podívejte do fotogalerie. To je prostě dovolená snů.

Navíc pár kilometrů od romantických Benátek.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat