jít naiDNES.cz

Bohuš Matuš Lucii nemiluje jen jako Ježíš! Lhal jsem, přiznal, chce po mně dítě

Bohuš Matuš | foto: Expres

Ještě nedávno se dušoval, že jeho vztah s mladičkou Lucií (16) je jen platonický a má dokonce papír na to, že je dívka panna. Teď je všechno jinak. Bohuš Matuš (45) přiznal, že s dívkou zdaleka nehraje jen PlayStation. „Dlouho jsem se držel, ale teď už s ní jsem. Je to podle zákonů v pořádku,“ řekl Expresu Bohuš Matuš.

Už přes rok trvá kontroverzní vztah zpěváka Bohuše Matuše s mladičkou Lucií. Nedávno nám zpěvák popsal, že jeho láska k šestnáctileté Lucii je platonická.

Jsem do ní zamilovaný, ale miluji ji jako Ježíš. Jsem věřící. Já tohle mám trochu jinak,“ řekl nám muzikálový zpěvák s tím, že po své babičce je v otázce sexu zdrženlivější.

Babička říkávala, že to dělají psi a kočky, já na to prostě moc nejsem. S předchozí přítelkyní Nikolkou jsem byl osm let. Z toho pět let jsem s ní nic neměl. Taky proto jsme se rozešli,“ prozradil Expresu Bohuš.

Navíc tvrdil, že si nechali lékařsky potvrdit, že je Lucie panna.

Jak se ale ukázalo, Panna je pouze jako znamení zvěrokruhu. Na přímou otázku, zda s Lucií spal, se sice zpěvák zdráhal odpovídat, nakonec ale kápl božskou. 

My spolu samozřejmě jsme. Dlouho jsem se držel, ale když vás někdo tak moc miluje...,“ přiznal zpěvák s tím, že ale nedělá nic špatného a je to v souladu se zákonem. 

To s tím, že na to moc nejsem, to je všechno pravda. Lhal jsem, protože jsem zmatený. Jdou po mně a už nevím, jak se ubránit. Všichni to řeší, přitom takových vztahů bylo. Chtěl jsem hlavně Lucinku ochránit, aby s tím neměla problémy,“ tvrdil nám Bohuš Matuš.

Kvůli vztahu s pětačtyřicetiletým zpěvákem měla mít Lucie problémy ve škole. Matuš se bál, že se jí vrstevníci budou smát, proto o pravé podstatě jejich románku mlžil. 

Jak nám prozradil, s Lucií by si v budoucnu uměl představit i rodinu.

„Chce po mně dítě. Dovedl bych si to s ní představit. Matuška Olinku také poznal, když jí bylo patnáct. Chodili spolu od jejích šestnácti a zůstalo to tak až do jeho smrti. Já se v něm stejně vidím,“ nechal se zpěvák slyšet. 

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře