jít naiDNES.cz

Lovec mladých dívek Bohuš Matuš má na krku exekuce za statisíce. Jak vznikly?

Bohuš s Lucií zatím nic nemá. Máme na to papír! říká. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Známý český zpěvák Bohuš Matuš (45) se dostal do velkých finančních problémů. Jeho dluhy jsou už statisícové! Jak se do nich dostal?

Bohuš Matuš, který nedávno způsobil velké pozdvižení svým vztahem s dívkou Lucií, mladší od něj o celých třicet let, se do tíživé finanční situace dostal kvůli tomu, že nezaplatil za nájem. Poté začaly naskakovat pokuty a obří dluhy byly na světě.

„Bydlel jsem v bytě, ze kterého jsem se neodhlásil, oni mi ty tři nájmy započítali jako dluh. S tou paní jsem se domluvil, ale ona to hodila na exekuci. Udělala to i dalším lidem,“ svěřil se eXtra.cz Bohuš Matuš, jehož dluhy mají být přes čtvrt milionu korun.

„Splácel jsem tu cifru rok z honorářů z muzikálů a je to pár dnů, co jsme poslali posledních 58 tisíc. Exekuce se bude vymazávat. Byla tam jistina 40 tisíc, ale vzniklo z toho 250 tisíc. To byl od nich podvod. Nakouřili mi to tak vysoko jenom kvůli tomu, že jsem Bohuš Matuš. Trápil jsem se tím a nechtěl to platit. Moje manažerka mi ale doporučila, abych to uhradil,“ dodal zpěvák.

Ostatní exekuce prý Bohuš Matuš už vyřídil. „V tuhle chvíli žádnou exekuci nemám,“ dušovala se nejprve muzikálová hvězda.

Ještě v pátek odpoledne ale v databázi měl osm záznamů. 

„To byly nějaké blbosti z dopravního podniku. Jde o pokuty po osmi tisících. Dáváme jim to na základě splátkového kalendáře. Pak tam byla ještě exekuce kvůli účtům za telefon. A to je všechno,“ vysvětlil Matuš, který nepochybuje o tom, že nebude trvat dlouho a všem exekucím nadobro zamává.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat