jít naiDNES.cz

Andrea Pomeje kvůli Jiřího obřím dluhům nesmí z Česka: Thajský sen se rozplynul

Plány na thajský druhý domov se Andree Pomeje (30) rozplynuly jako pára nad hrncem. U notáře totiž zjistila, že dluhy po manželovi jsou mnohem vyšší, než čekala. Ač se Jiří Pomeje (†54) svým závazkům snažil dostát, zbyly po něm pohledávky, které aktuálně činí hodně přes milion korun. Ty padají na hlavu manželce a nezletilé dceři.

„Věděla jsem o Jirkových dluzích, ale ne o všech. A o dalších se zřejmě ještě dozvím...,“ řekla deníku Aha! Andrea Pomeje. Dlužná částka prý neustále roste, je to už hodně přes milion!

„Přímými dědici jsme já a dcera, ale jelikož je nezletilá, tak jsem já jejím zástupcem. Všechno budu řešit se svým právníkem u soudů, které mě čekají. Budeme žádat o prominutí dlužné částky,“ doplnila dýdžejka

Kvůli soudům zůstane „uvězněna“ půl roku v Česku. Nesmí opustit republiku, ukládá jí to zákon, který Pomeje ctí, ráda by, aby se vše vyřešilo co nejdříve.

„Pracovní dovolená v Thajsku byla pro tento rok poslední. Musím být neustále k dispozici, aby se to co nejdříve vyřešilo,“ uvedla vdova, které jde hlavně o to, aby na sobě nedala nic znát před svou nicnetušící dcerou. 

„Snažím se ji od všeho držet co nejdál. Ale vím, že už brzy přijde chvíle, kdy se naučí číst, a já ji tak na vše musím připravit,“ nechala se slyšet.

Pro Andreu, která se v Thajsku s úspěchy věnovala práci dýdžejky, je celá záležitost velmi stresující. Oporu našla v urostlém pokrývači Petru Plačkovi (37). 

„Jsem ráda, že ho mám! Petr to neuvěřitelně dává a já denně děkuji bohu, že to nevzdal a je s námi,“ svěřila se na křtu CD Maxíků s názvem 25 let s turbulencí. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat