Zeman dohnal Mynářovou k slzám: „Mám tě rád, teď to dobře dopadne,“ řekl jí

Manželce hradního kancléře Vratislava Mynáře přidělá těhotenství nepochybně pár vrásek na čele. Vždyť ani ne před rokem potratila. Nyní ovšem bude mít v zádech hodně silnou podporu! Během včerejších oslav šesti let ve funkci prezidenta si totiž Alex k řečnickému pultu zavolal sám Miloš Zeman, pohladil ji po vlasech a popřál, aby její miminko vyrostlo do krásy. Mynářová si dokonce musela otírat slzy!

Moderátorka a manželka hradního kancléře Alex Mynářová tajila svoje těhotenství tak dlouho, že na včerejší oslavě šestiletého úřadování prezidenta Miloše Zemana už překvapila zakulaceným břichem. Zatímco ale všichni její nadcházející starosti považují za příjemné, Alex čekají psychicky hodně krušné chvilky.

Ještě totiž neuplynul ani rok od chvíle, co moderátorka prezidentské kanceláře či televize Barrandov potratila. Během loňského května přišla v pátém měsíci těhotenství o holčičku.

Tentokrát se však Alex bude moct opřít o pořádně silnou podporu. Tu jí během včerejšího koncertu „Můj šestý rok s Vámi“ na Pražském hradě vyjádřil samotný prezident republiky Miloš Zeman, který slavil šestý rok ve funkci hlavy státu. Mynářová akci moderovala.

Zakulacené břicho Mynářová nijak neskrývala.

Zakulacené břicho Mynářová nijak neskrývala.

„Kdepak je Alex?“ zeptal se Zeman během svého projevu, jehož záznam byl zveřejněn na prezidentově facebookovém profilu, a následně si manželku hradního kancléře přivolal k řečnickému pultu.

Zeman si Mynářovou zavolal k řečnickému pultu.

Zeman si Mynářovou zavolal k řečnickému pultu.

„Milá Alex, já vím, že to sem zdánlivě nepatří, ale mám tě rád. A protože nosíš pod srdcem děťátko a věřím, že tentokrát to dobře dopadne, tak ti přeji, aby rostlo do zdraví, do krásy, a až přijde puberta, tak se z něj stane protivný spratek,“ pobavil Zeman celý sál.

Alex Mynářová se svým mužem.

Alex Mynářová se svým mužem

Mynářová, kterou prezident dokonce otcovsky pohladil po vlasech, byla jeho slovy natolik dojata, že si musela z tváří otírat slzy.

Týdeníku Sedmička už Alex prozradila, že je po zkušenosti z minulého roku plná strachu a obav. S manželem Vratislavem Mynářem už ale vychovává syna Vratislava.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:42 9. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  73
 • Trapas
  32
 • Tvl
  24
 • Haha
  20
 • Cože
  17
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat