Krize Prachařových dosáhla vrcholu: Je konec, Agáta si změnila jméno

6. září
Už to vypadalo, že je manželská krize zažehnána, vše je ale jinak. Agáta a Jakub Prachařovi jdou definitivně od sebe. Stále ještě manželé sice zarytě mlčí, drobné gesto dcery Veroniky Žilkové ale hovoří samo za sebe. Agáta se „přejmenovala“ zpátky na Hanychovou!

Když si Agáta a Jakub Prachařovi v dubnu 2013 řekli v Mariánských Lázních své ano, vypadalo to jako šťastný konec jedné pohádky. Milovali se totiž od dětství. Agáta se dokonce na důkaz jejich velké lásky vzdala svého příjmení, které ji proslavilo, a přijala to jeho. 

S tím je ale konec. Šest let po svatbě se vrátila zpátky ke svému rodnému příjmení.

Vše začalo v den jejich výročí. Právě v ten den Prachařová poprvé oznámila světu, že její manželství není tak šťastné, jak se snaží navenek tvářit. 

„Rozejít se na výročí umí málokdo,“ napsala na Instagram Prachařová, která sice následně svůj status smazala s tím, že šlo o vtip, od té doby se ale po boku svého muže na veřejnosti neobjevila.

Zatímco on na několik dní zmizel na hory, odkud ji zesměšňoval rádoby vtipnými videi, jimiž parodoval její pořad Máma nad věcí, ona záhy odletěla za svou maminkou do Izraele, kde zůstala několik dlouhých týdnů. Prachař se dokonce sám vydal i na karlovarský festival.

Na zvrat to vypadalo v polovině léta, kdy spolu strávili několik romantických dní v Itálii, tím ale snaha o záchranu manželství skončila. Po návratu z dovolené bylo vše zase ve starých kolejích. Agáta znovu odletěla se svými dětmi za maminkou a Prachař zůstal v Česku.

Ačkoliv to vypadalo, že i tak zůstávají rozvodové papíry v šuplíku, Agátino chování hovoří o opaku. Nejenže zase zveřejnila status, v němž píše, že život není to, co chceš, ale co vydržíš, čímž naznačuje, že ona toho v posledních týdnech musela skousnout opravdu hodně, dokonce nešla ani na svatbu svého dlouholetého kamaráda Libora Boučka, protože mezi pozvanými byl právě Prachař. 

Nyní si Agáta na svém Instagramu změnila příjmení z Prachařové na Hanychovou. Ačkoliv manželé stále ještě krach svého vztahu oficiálně nepotvrdili, podle zdrojů z jejich okolí oba vědí, že již řadu měsíců žijí v nefunkčním manželství. 

Zatímco dříve byla nad věcí Prachařová a trápil se Jakub, nyní se akorát jejich role obrátily. Ale i Agáta se údajně začíná oklepávat z prvotního šoku. 

Necháme se překvapit, kdy přijdou na řadu rozvodové papíry, které již dávno mají sepsané.

Fotogalerie

Komentáře