jít naiDNES.cz

Krize s Prachařem pokračuje? Agáta sice mlží, na akce ale chodí zásadně každý zvlášť

Agáta Prachařová a manžel Jakub | foto: Profimedia.cz

Tak jak to je?! I když Agáta Prachařová (34) o manželské krizi s Jakubem Prachařem zarytě mlčí (což má být i dohoda mezi manželi) a tváří se, že je všechno v pořádku, skutečnost se jeví jinak. Nejenže spolu pár nejezdí na dovolenou, nejenže spolu nebyli na finálovém večeru České Miss, Agáta svého muže snad poprvé nepřišla podpořit ani na Elite Model Look.

Už poněkolikáté Jakub Prachař moderoval soutěž Schwarzkopf Elite Model Look, která se letos opět konala ve Španělském sále Pražského hradu. Poprvé svého manžela nepřišla podpořit jeho manželka Agáta.

Dcera Veroniky Žilkové vždy svému manželovi držela palce v přední řadě mezi čestnými hosty. Letos ale její místo obsadil někdo jiný. Podivná náhoda v souvislosti se spekulacemi, které se kolem manželství Prachařových rojí. Akci totiž Agáta nevynechala dokonce ani v devátém měsíci těhotenství s dcerou Miou, kterou spolu Prachařovi mají.

To, že se společně manželé neukázali na svatbě Libora Boučka, nebyli spolu na České Miss, ale ani spolu nebyli letos na dovolené, Agáta Prachařová vždy omlouvá.

Nebyla jsem tam, protože jsem byla na dovolené. Včera jsem s Liborem dlouze mluvila, popřála jsem mu. Dnes se po svatbě poprvé uvidíme,“ zněla Agátina odpověď pro Super.cz.

Podobné odpovědi má modelka téměř na všechno. „Žijeme spolu, víc nemůžu říct. Máme nějakou dohodu, že o ničem nebudeme mluvit, a to budu respektovat. Já jsem vždycky mluvila až moc. Třeba jsem dospěla a dokážu některé věci veřejně nekomentovat,“ řekla nám Agáta Prachařová.

Proč nepřišla na Českou Miss, zdůvodnila zase tím, že byl její manžel na jiné akci. „Kuba je na koncertě, já jsem chtěla jít na Miss, chtěla jsem zavzpomínat. Na finále České Miss jsem dlouho nebyla,“ řekla 2. vicemiss z roku 2005 serveru Super.cz.

Jenže kdo chce, hledá důvody, kdo nechce, hledá výmluvy. Agátiny odpovědi vypovídají spíše o těch výmluvách. Navíc se Agáta vždy odkazuje na to, že mají s Jakubem Prachařem dohodu, že o soukromí už nebudou mluvit na veřejnosti.

Kdyby vztahem prošlo jen pár obyčejných bouří, pravděpodobně by manželé žádné podobné dohody uzavírat nemuseli a otevřeně by „hádku sem, hádku tam“ přiznali.

To, že svůj vztah najednou obestírají záhadou, spíše nasvědčuje něčemu závažnějšímu.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat