jít naiDNES.cz

Zoufalá Agáta je na pokraji zhroucení. Prachař ji veřejně ponížil!

Jakub Prachař si užívá volno bez rodiny v krkonošských horách. Odtud také zveřejnil noční video, v němž si utahuje ze své manželky Agáty. Za normálních okolností by to byl dobrý vtip, ale manželé procházejí hlubokou krizí a takový humor nepadá na úrodnou půdu. Podle našich informací se Agáta mimo jiné kvůli tomu hroutí a celou situaci přiletěla žehlit máma Veronika Žilková. Takže bude ještě „veselo“.

Jsme svědky rozpadu manželství Jakuba a Agáty Prachařových? Vypadá to tak! Jak jsme vás již informovali, v posledních měsících stále více se prohlubující manželská krize vygradovala na konci minulého týdne, kdy se Jakub po svém návratu z Londýna nevrátil domů, ale odjel s přáteli do Pece pod Sněžkou. A to přestože věděl, že byli vykradeni a Agáta je doma s dětmi zcela sama.

Mezitímco Agáta z Prahy posílala Jakubovi prostřednictvím svého Instagramu zoufalé signály a naznačovala rozchod, který následně vyvrátila s tím, že šlo o vtip, Prachař udělal něco, co dostalo matku jeho dcerky Mii na totální psychické dno.

Z úterý na středu totiž na svém instagramovém účtu zveřejnil video, v němž předstírá, že vaří svíčkovou. Ačkoliv Jakubovi fanoušci kvitují, jak je vtipný, a kamarádi, kteří video natáčeli, se mohou smíchy za břicho popadat, jeho parodie na kulinářský pořad má hlubší význam.

Pořad o vaření v posledních týdnech totiž moderuje právě jeho stále ještě manželka Agáta, která se doma vzorně stará o jejich domácnost, zatímco on si užívá na horách.

Nad věcí ji alespoň částečně drží maminka Veronika Žilková, která sice v posledních měsících žije v Tel Avivu, na otočku ale přiletěla do Česka, aby zde se svými dětmi nejen oslavila velikonoční svátky, ale také aby pomohla své dceři se vyrovnat s rozpadem manželství. Jako dvakrát rozvedená s tím má velké zkušenosti.

Otázkou je, zda právě přítomnost tchyně nebrání Prachařovi v návratu domů. Zatímco jeho maminka Dana Batulková se do jejich záležitostí pro jistotu neplete, o Žilkové je známo, že je rodinný typ a na štěstí jejích dětí jí hodně záleží.

Podle našich informací by Jakub měl domů přijet ve středu, je ale otázkou, zda se tak opravdu stane. Již minulý pátek totiž měl své ženě slíbit, že je na cestě domů, od té doby se tam ale neukázal. A pokud se vrátí, je otázkou, jak dlouho v jejich suchdolské vile zůstane.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:28 čtvrtek 22. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Super
  29
 • Haha
  28
 • Cože
  19
 • Tvl
  18
 • Sladký
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat