jít naiDNES.cz

Agáta se snaží zachránit manželství, Prachař se směje a Mórová okomentovala nevěru

Agátě Prachařové se nedá upřít jedna věc. Chce udržet rodinu a manželství za každou cenu a kvůli tomu je schopna jít přes mrtvoly. Další vztahovou krizi s Jakubem Prachařem se proto snažila vyřešit návštěvou manželské poradny. Jenže Jakub je mezek a nedá se snadno zmanipulovat.

To, co o víkendu mohlo působit jako hodně nepovedený vtip, se zdá být jenom voláním o pomoc a pozornost. Agáta Prachařová se sice snaží působit nad věcí, její boj o záchranu manželství s Jakubem Prachařem ale podle informací Expresu trvá dlouhé měsíce.

„Jejich vztah byl od začátku časovaná bomba. Nyní to akorát vygradovalo. Jakub má Agáty plné zuby, proto se z Londýna nevrátil domů, ale jel s kamarády do Pece, kde má zázemí,“ prozradil Expresu zdroj z okolí slavného páru, podle něhož Prachař matce své dcerky Mii nedal na záchranu manželství sebemenší šanci.

„Agáta mu navrhovala, že by mohli spolu zajít do manželské poradny, ale on to kategoricky odmítl. Sama Agáta chodí k psychologovi docela dlouho. Je na pokraji zhroucení. Drží se jenom kvůli dětem, o které se vzorně stará,“ sdělil nám náš zdroj.

Otázkou je, zda Agátiny vzkazy na Instagramu přimějí Prachaře, aby se vrátil ke své rodině, nebo naopak budou mít opačný efekt. Podle informací Expresu se totiž od návratu z Londýna, kde byl na zápase Chelsea–Slavia, neukázal doma. Přespat měl u kamarádů a následně i s nimi prý odjel do Pece pod Sněžkou, kde by se momentálně měl nacházet.

Zdroje z okolí manželů dokonce proklamují, že by se nedivily, kdyby herec měl mimomanželský poměr. Sama Agáta nám dokonce přiznala, že jí neustále chodí „práskačské“ zprávy, kde a s kým jí byl Jakub nevěrný. Jeden pisatel dokonce tvrdil, že ji měl Prachař před několika lety podvést s porotkyní Česko Slovensko má talent Dianou Mórovou, která s ním údajně měla strávit noc v hotelovém pokoji.

Ta se k údajné nevěře později vyjádřila prostřednictvím webu eXtra.cz. „Ať si oni sami vyřeší, co je mezi nimi, a ať do toho nevsouvají nikoho dalšího, hlavně ne mě. To si vyprošuji. Myslím si, že kde je ve vztahu nějaký problém, je zbytečné házet to na nějakou třetí osobu, když všechno stejně vyplave na povrch,“ prohlásila skoropadesátnice Mórová.

Nutno říct, že tohle není první krize, kterou jejich manželství prošlo. Před několika lety řešili něco obdobného, jen v roli nevěrníka byla Agáta. Ta měla Jakuba podvést s fotografem Dereckem Hardem. Jakub s Agátou ale tehdy manželskou turbulenci ustáli. Je otázkou, zda se tak stane i tentokrát.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:27 21. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  69
 • Trapas
  58
 • Haha
  49
 • Sladký
  27
 • Super
  24
 • Cože
  18
Komentáře