Na Prachaře přišlo udání. Byl nevěrný s porotkyní Talentu. Agáta vše zveřejnila a nám řekla proč

Schyluje se k dalšímu mediálnímu rozvodu? Vypadá to tak! Ačkoliv se Agáta Prachařová po svých víkendových statusech na Instagramu snažila tvrdit, že šlo jenom o vtip, v úterý zveřejnila zprávu o nevěře otce své dcerky Mii. Expresu přiznala, že jí chodí i snímky mužských ohanbí!

„Rozejít se na výročí umí málokdo,“ touto zprávou v sobotu večer šokovala Agáta Prachařová a rozčeřila stojaté vody českého showbyznysu! Ačkoliv se pak snažila tvrdit, že šlo jenom o nepochopený vtip, a dokonce ve svém dalším statusu zaútočila na redakci Expresu, dnes zveřejnila další zprávu od nejmenovaného fanouška, která Jakuba Prachaře rozhodně nepotěší.

Pisatel Agátě popsal dva roky starou událost z bratislavského hotelu, kde pracoval a kde byl v té době ubytovaný Jakub Prachař, když natáčel slovenskou verzi pořadu Česko Slovensko má talent.

„Na Jakuba ráno čekalo auto, které ho mělo odvézt na vlak. On ale dlouho nešel. Tak jsem šel zaklepat na dveře jeho pokoje. Z místnosti jsem slyšel ženské hekání. Za nějaký čas se Jakub objevil na recepci a nechal se odvézt na nádraží. Po něm ze stejného poschodí vyšla porotkyně Diana Mórová, která ale v hotelu nebydlela a nebyla tam ani nahlášena,“ píše se ve zprávě.

Agáta Prachařová zveřejnila zprávu, která má dokazovat Jakubovu nevěru.

Agáta Prachařová zveřejnila zprávu, která popisuje údajnou Jakubovu nevěru.

Jak na to reagovala Agáta? Autorovi udání odepsala: „Hm a díky.“ Přes zprávu pak napsala: „Prosím, už mi takové věci nepište.“ Fanoušek jí ještě odpověděl, že kdyby chtěla více podrobností, má se mu ozvat.

Prachařovou jsme proto znovu kontaktovali, abychom si ověřili, zda nejde o další vtip a zda tentokrát nechce oznámit, že si s Jakubem pořídili kočku, zatímco předešlý status měl být předzvěstí toho, že si koupili psa.

Místo nepovedeného vtipu přišlo tentokrát jiné vysvětlení. „Tato zpráva mi přišla na základě článků, které vychází. Podobných zpráv, které mají potvrzovat to, že mi je Jakub nevěrný, mi chodí víc. Nechápu, co k tomu lidi vede. Muži mi posílají dokonce fotky svých genitálií. Kdybych se nebála, že mi zablokují Instagram, asi bych ty zprávy i zveřejnila. Ráda bych všem vzkázala, aby mi nic neposílali. Nemám náladu nic číst,“ sdělila Prachařová.

Na otázku, zda Agátě chodí více podobných zpráv či udání na Jakubovu nevěru, odpověděla, že to se musíme zeptat jeho. „Ať ti to řekne on, jaká je realita. Já mám spoustu problémů s domem. Nemám potřebu nic říkat. Musím fungovat jako máma. Tak zavolejte jemu,“ míní Agáta.

Dále pak potvrdila, že Prachař nebyl celé velikonoční svátky doma. Nejdřív byl na fotbale v Anglii, z něhož pak pokračoval na hory do Pece pod Sněžkou. „Je tam s kamarády a já jsem doma s dětmi. To je jediné, co můžu říct,“ dodala Prachařová. O jaké kamarády jde, nám říct nechtěla. Libor Bouček a František Soukup to prý ale nejsou.

„Na Velikonoce jsou všichni s dětmi doma,“ uzavřela Prachařová, z jejíhož hlasu bylo zřejmé, že má na krajíčku.

Kontaktovat jsme se pokusili i Jakuba Prachaře. Ten nám ale telefon vytípl a jen odeslal automatickou zprávu, že nemůže mluvit a zavolá za chvilku. Již se ale neozval.

Pokud by se ukázalo, že je pravda, že byl Prachař své ženě nevěrný, časově by to zapadalo do období, kdy se spekulovalo o jejím poměru s fotografem Dereckem Hardem. Tehdy manželé tuto krizi ustáli a vypadalo to, že je vše zalité sluncem. Jak se zdá, vše bylo a je jinak. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat