jít naiDNES.cz

Krize ve vztahu? Rozešli jsme se, napsala Agáta. Pak to smazala, že prý vtip

Agáta Prachařová a Jakub Prachař | foto: Profimedia.cz

Ovšem prvního dubna už dávno bylo, a když to tedy byl vtip, proč to smazala? Agáta Prachařová si včera dala na Instagram svatební fotku a napsala si k ní velice zajímavou věc. Dlouho to tam ale nevydrželo.

První utajená svatba Agáty, tehdy Hanychové, a Jakuba Prachaře proběhla 20. dubna 2013 v Mariánských Lázních, kvůli rodinám si pak veselku v květnu ještě zopakovali, ale zdá se, že první tajná svatba platí za tu jejich hlavní a toto datum slaví jako své výročí.

Ale namísto toho, aby se její fanynky na výroční den 20. dubna včera dočkaly na Instagramu, kde je Agáta aktivní, nějakého postu k výročí, čekal je spíš šok.

Agáta Prachařová

„Rozejít se na výročí umí málokdo,“ napsala Agáta ke své svatební fotce a označila tam manžela Jakuba Prachaře. Když jsme jí zaslali SMS, co to má znamenat a zda se opravdu rozešli, odepsala, že se nerozešli, připojila asi tři smajlíky a příspěvek smazala.

A že si prý máme přečíst další příspěvek.

V dalším příspěvku ale píše, že když se vše hroutí, není na světě sama a má svoje děti: Kryšpína ze vztahu s Miroslavem Dopitou a dceru Miu z manželství s Jakubem.

Agáta Prachařová

Mezitím manžel Jakub Prachař nejen z této fotky, ale obecně z jejího Instagramu tak trochu jakože zmizel. Po společných fotkách už nejsou ani památky.

Chápeme, že v každém manželství dojde ke krizi, ale když už se Agáta mimo jiné živí Instagramem a má tam tedy základnu nějakých fanoušků, kteří jí dělají reklamní základ, a taky ví, že její kanál sledují novináři, a to pro Agátu není žádné novum, tu živí bulvár od jejích telecích let, hodilo by se vysvětlení minimálně těm lidem, kteří ji sledují jako „Mámu nad věcí“, jak se její pořad a přístup k životu jmenuje.

Napsat si, že se na výročí rozcházíte, a pak to bez vysvětlení smazat, moc nad věcí není. Tak co, Agáto, tak jak to je?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:04 19. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  131
 • Haha
  38
 • Sladký
  23
 • Super
  22
 • Cože
  22
 • Tvl
  19
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat