jít naiDNES.cz

Agáta řeší vykradený dům, Prachař se jí směje z hor. Na pomoc přiletěla máma Žilková

Po šesti letech se manželství Prachařových ocitá v nejvážnější krizi. Jakub opustil o svátcích rodinu a nedal o sobě zprávu. Dobře se bavil v Anglii na fotbale a pak odjel s kamarády na hory. Zoufalá Agáta mezitím řeší rodinou krizi kolem domu a její manžel postuje ironická videa z chaty. Situaci už řeší máma Veronika Žilková, která přiletěla na pomoc z Izraele.

Co se mezi manželi, kteří již překonali mnoho krizí a nevěr, stalo? Vše začalo Jakubovým odletem na fotbal do Anglie, kde hrála jeho milovaná Slavia a kde pařil s přáteli, například se sportovním komentátorem Jaromírem Bosákem.

Do tohoto momentu bylo vše v pořádku a Agáta neměla pochyb, že se její muž a hlavně otec dcerky Mii vrátí z tahu s kamarády domů. Pak se ale stalo něco, s čím ani jeden z nich nepočítal. Podle informací Expresu totiž měl dosud neznámý lapka v pátek vykrást jejich dům v Suchdole.

„Zloděj rozbil okno, kterým se dostal do domu. Všechny jejich osobní věci byly poházené všude po bytě. Šuplíky byly pootvírané. Agáta hned volala Jakubovi, aby přijel domů. On sice slíbil, že se vrátí, ale nepřijel. Přespal u kamaráda a odjel na hory,“ svěřil se nám jeden z Prachařových kamarádů, který s jeho jednáním nesouhlasí.

„Myslí si, že je strašný frajer, ale nechal ve štychu svou rodinu. Manželku a děti ve vykradeném domě. Místo toho se jel ožrat na hory,“ dodal náš zdroj. Podle informací Expresu si právě kvůli této příhodě měla Prachařová narychlo pořídit psa, aby se doma cítila alespoň trošku v bezpečí.

Zatímco Agáta se doma stará o rodinu a doufá, že se Jakub vrátí domů a zkusí manželství zachránit, Prachař jí z hor poslal velmi jasný vzkaz, když natočil parodující video, jak vaří svíčkovou. Nejspíš by na tom nebylo nic špatného a dalo by se to brát jako povedený vtip, kdyby jeho žena neměla pořad o vaření.

„Půlnoční svíčková. Chmury, trable, starosti nechal jsem ve městě. Bouda Helena. Přihlíželi Vondrka, Vondrková, Tom, Jerry a Tereza Žehová. A kamarádi táborových ohňů a taky bych chtěl pozdravit Vlčáky u Vlka,“ napsal Prachař a přidal tajemný vzkaz, že dva plus tři je pět.

Tak jsme zvědaví, jak tohle manželství nakonec skončí. Jelikož se ale Jakub bude muset jednou z hor vrátit, dozvíme se to brzy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:03 22. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  113
 • Haha
  90
 • Super
  38
 • Tvl
  30
 • Cože
  26
 • Sladký
  25
Komentáře

Mohlo by vás zajímat