jít naiDNES.cz

Jakub Prachař se vrátil domů: Co se nyní děje ve vile a bude to konec krize?

Jakub Prachař se vrátil domů. Co ho přivedlo za Agátou? | foto: Koláž Expresu

Agáta a Jakub Prachařovi se znovu potkali, herec se totiž po čtyřech dnech vrátil do jejich suchdolské vily. Nepřivedl ho tam ale stesk po manželce, nýbrž povinnosti. Přijel vrátit dceru, kterou měl od soboty ve své péči.

Kdo si myslel, že se manželská krize Agáty a Jakuba Prachařových – stejně jako ty předešlé – přežene, šeredně se mýlil. Manželé se sice poprvé od soboty sešli v jejich vile, o velkolepém návratu k rodině nemůže být ale řeč.

Prachař se domů vrátil kvůli dceři, kterou měl od sobotního odpoledne, kdy si ji vyzvedl, ve své péči. Stále ještě manžel Agáty Prachařové přijel do jejich společné vily v půl šesté. Nejdřív odevzdal dceru své ženě a pak přehodil autosedačku ze svého auta do jejího.

„Půl hodiny po jeho příjezdu přivezla chůva domů i syna. Doma se tak sešla v jednu chvíli celá rodina,“ popsal situaci v Suchdole fotograf Expresu, jenž byl na místě.

Ani přítomnost dětí ale Prachaře neobměkčila, aby zůstal doma. Hodinu po svém příjezdu totiž měl nasednout do svého vozu a kvapem se vydal neznámo kam.

O čem se manželé během té společné hodiny spolu bavili? Řešili, co bude s jejich manželstvím, nebo jsou již na rozvodu domluvení? Měl Prachař u sebe dceru poslední čtyři dny, protože se již domluvili na střídavé péči?

Přestože jsme tyto dotazy Agátě položili, přímou odpověď jsme nedostali.

„Nebudu nic říkat, omlouvám se,“ napsala nám jenom stroze Prachařová, která o krizi v jejich manželství informovala jako první, když předminulou sobotu zveřejnila na svém instagramovém účtu fotografii s textem, že rozejít se na výročí umí jenom málokdo. 

Přestože se pak snažila tvrdit, že šlo jenom o nejapný žert, události posledních dní ukazují, že realita je, zdá se, mnohem horší.

Záhy se jí to nejspíš rozleželo v hlavě a poslala další zprávu.

„Odjel normálně do práce, ať tu není zase hysterie. Teď bude čtrnáct dní točit v Brně pohádku,“ napsala nám Agáta. Když jsme se jí ale zeptali, zda tou hysterií myslí, že se doma hádají, již neodepsala. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:01 čtvrtek 29. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  147
 • Super
  80
 • Haha
  53
 • Tvl
  38
 • Sladký
  34
 • Cože
  32
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat