jít naiDNES.cz

Rozvod? Proč ne! Žilková naznačuje, co se bude dál dít mezi Agátou a Jakubem

Zatímco Agáta Prachařová (33) se musí starat o dvě malé děti, neví, kde se její manžel Jakub Prachař (35) toulá, a netuší, co bude dál, její máma Veronika Žilková (57) v tom má jasno! Poprvé od příletu z Izraele se vyjádřila k manželské krizi dcery a zetě. A je to docela radikální!

Mezi Agátou Prachařovou a Veronikou Žilkovou panuje velmi blízký vztah, kdy má modelka v mámě nejlepší kamarádku. Proto se není čemu divit, že i herečka začala kopat kolem sebe a k prohlubující se krizi mezi dcerou a Jakubem Prachařem se vyjádřila, jak umí jen ona sama.

Na sociální síti sdílela starý článek, v němž mluví o svých nepovedených manželstvích a následných rozvodech. Že by tím chtěla dát Agátě radu, jak zatočit s nezodpovědným manžílkem?

„Starý článek a pořád se hodí... Něco jako brusle po starším bráchovi,“ napsala pod ten svůj rozhovor. Byla by ráda, kdyby se její dcera rozvedla s Prachařem, který ji nechal na holičkách se dvěma malými dětmi na krku?

A co v tom rozhovoru přesně bylo? „Jsem rozvedená, dvakrát. Fakt mi to není příjemné psát. Znamená to, že nic nevydržím. Ale protože je nás v Čechách víc rozvedených než těch, co se potkali v patnácti, jsou spolu dodnes a vydrží jim to do smrti, píšu tento sloupek,“ napsala. 

V rodině Agáty Prachařové to pěkně vře.

V rodině Agáty Prachařové to pěkně vře.

„Rozvody se paradoxně začnou rozrůstat i rodiny. Ten starý manžel si časem přivede novou manželku, ta má většinou děti z jiného manželství, spolu chtějí lásku stvrdit společným potomkem. Vy si také někoho najdete, i ten má děti, i vy si pořídíte společné a pravěká jeskyně se začíná pěkně zaplňovat,“ brala to s humorem.

Ale bude se tak herečka smát, až se z její vdané dcery stane rozvedená paní? Samozřejmě stojí na straně své dcery Agáty, ale chce, aby pochopila, že tím život nekončí a jestli si jí Jakub neváží, neměla by s ním mít slitování. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:33 pátek 23. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  44
 • Trapas
  36
 • Super
  30
 • Sladký
  23
 • Tvl
  20
 • Cože
  15
Komentáře