jít naiDNES.cz

Rozvod? Proč ne! Žilková naznačuje, co se bude dál dít mezi Agátou a Jakubem

Zatímco Agáta Prachařová (33) se musí starat o dvě malé děti, neví, kde se její manžel Jakub Prachař (35) toulá, a netuší, co bude dál, její máma Veronika Žilková (57) v tom má jasno! Poprvé od příletu z Izraele se vyjádřila k manželské krizi dcery a zetě. A je to docela radikální!

Mezi Agátou Prachařovou a Veronikou Žilkovou panuje velmi blízký vztah, kdy má modelka v mámě nejlepší kamarádku. Proto se není čemu divit, že i herečka začala kopat kolem sebe a k prohlubující se krizi mezi dcerou a Jakubem Prachařem se vyjádřila, jak umí jen ona sama.

Na sociální síti sdílela starý článek, v němž mluví o svých nepovedených manželstvích a následných rozvodech. Že by tím chtěla dát Agátě radu, jak zatočit s nezodpovědným manžílkem?

„Starý článek a pořád se hodí... Něco jako brusle po starším bráchovi,“ napsala pod ten svůj rozhovor. Byla by ráda, kdyby se její dcera rozvedla s Prachařem, který ji nechal na holičkách se dvěma malými dětmi na krku?

A co v tom rozhovoru přesně bylo? „Jsem rozvedená, dvakrát. Fakt mi to není příjemné psát. Znamená to, že nic nevydržím. Ale protože je nás v Čechách víc rozvedených než těch, co se potkali v patnácti, jsou spolu dodnes a vydrží jim to do smrti, píšu tento sloupek,“ napsala. 

V rodině Agáty Prachařové to pěkně vře.

V rodině Agáty Prachařové to pěkně vře.

„Rozvody se paradoxně začnou rozrůstat i rodiny. Ten starý manžel si časem přivede novou manželku, ta má většinou děti z jiného manželství, spolu chtějí lásku stvrdit společným potomkem. Vy si také někoho najdete, i ten má děti, i vy si pořídíte společné a pravěká jeskyně se začíná pěkně zaplňovat,“ brala to s humorem.

Ale bude se tak herečka smát, až se z její vdané dcery stane rozvedená paní? Samozřejmě stojí na straně své dcery Agáty, ale chce, aby pochopila, že tím život nekončí a jestli si jí Jakub neváží, neměla by s ním mít slitování. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:33 23. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  44
 • Trapas
  36
 • Super
  30
 • Sladký
  23
 • Tvl
  20
 • Cože
  15
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře