Krize se prohlubuje: Prachař se stále nevrátil domů, Agáta je zoufalá!

Manželská krize Jakuba a Agáty Prachařových pokračuje. Jakub odjel před více než týdnem s kamarády do Londýna a od té doby se doma neukázal. A to přestože své manželce Agátě minulý pátek tvrdil, že je na cestě za rodinou. Prachařová usínala sama i ze středy na čtvrtek a Expresu přiznala, že nemá ponětí, kde se otec její dcerky Mii momentálně nachází!

Agáta Prachařová sice svůj nový pořad nazvala Máma nad věcí, kvůli událostem posledních dní je ale doslova na dně. Otec její dcerky Mii, manžel Jakub Prachař, se totiž za poslední týden neobjevil doma.

Zatímco ona celý minulý pátek řešila vykradený dům, on se tam dodnes neukázal, ačkoliv měl slíbit, že se vrací domů. Místo toho vyrazil s partičkou přátel do Pece pod Sněžkou, kde se své ženě na dálku vysmál před celým národem.

Prachař měl slíbit, že se ve středu vrátí domů a pokusí se manželskou krizi společnými silami urovnat, to se ale nestalo. Nejenže se nevrátil za svou rodinou, dokonce nevyšel ani z Boudy Helena, kde měl strávit poslední dny a kde také natočil dehonestující video, které zesměšňuje Agátin pořad.

„Jakub se nevrátil. Nevím, kde je,“ sdělila nám šeptem Prachařová, která nechtěla vzbudit děti, když jsme jí ve středu ve večerních hodinách zavolali. Děti, na něž celá situace určitě doléhá, nejspíše spaly v jejich posteli, aby se v ní Agáta necítila sama.

Podle informací Expresu je navíc po páteční vloupačce nejen otřesená, ale hlavně vyděšená. I proto si měla údajně pořídit nového psa, aby se doma cítila alespoň trošku bezpečně.

Otázkou je, kdy a zda se Jakub ještě někdy domů vrátí. Z jeho slov, že „chmury, trable a starosti“ nechal ve městě, je zřejmé, že se domů dvakrát nehrne. Navíc když situace takto vygradovala a ve městě je i jeho tchyně Veronika Žilková. 

Pokud se ale brzy nepotkají, příští schůzku mohou mít (dneska ještě manželé) za přítomnosti rozvodových právníků. Tak se necháme překvapit, jak jejich manželství dopadne. Ale jak jim vzkázala Diana Mórová, vyřešit si to musí spolu.

Prozatím to ale vypadá, že je Agáta připravena se všem problémům postavit čelem, dokonce chtěla navštívit i manželskou poradnu, Jakub Prachař zatím před problémy prchá jako malý kluk.

Fotogalerie

Komentáře