Pátek 21. června 2024, svátek má Alois
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Agáta pařila bez Dopity a nadávala na bulvár: Hokejistů je mi líto! Pak šla prosit o fotku

  Modelka a influencerka Agáta Hanychová (39) si během jakési dámské jízdy s kamarádkou na sociálních sítích postěžovala, jak bulvární média aktuálně „nahánějí“ hokejové mistry na každém kroku. Netrvalo dlouho a Hanychová šla za hvězdnými útočníky Pastrňákem a Nečasem s prosbou o fotku. Snímek si pak nadšeně sdílela na sítích jako poblázněná puberťačka. V kritice novinářů a fotografů ale pokračovala dál. „Děkuji za fotku a je mi vás líto,“ píše Hanychová.

  Agáta Hanychová dala průchod emocím na svém Instagramu, kde nejprve ve stories sdílela screeny některých bulvárních článků, v nichž se psalo o divoké pařbě hokejových mistrů světa.

  Pak Agáta, která má sama s bulvárem velké zkušenosti a netají se například tím, že serveru eXtra.cz loni prodala svou svatbu s Mirkem Dopitou za 200 tisíc, napsala, co si o tomto „honu“ na hvězdné hokejisty myslí.

  „Opět bulvár. Je mi těch kluků líto. V neděli jim celý národ děkoval a teď na ně čekají před barem, s kým odejdou, jak moc se baví. Fuj, fuj, fuj,“ píše Hanychová.

  Agáta Hanychová se fotila s hokejisty a pustila se do novinářů.

  Agáta Hanychová se fotila s hokejisty a pustila se do novinářů.

  Influencerka a modelka si nejspíše neuvědomila, že takřka všechny články jsou v pozitivním duchu a díky těmto výstupům může široká veřejnost prožívat bujaré oslavy hokejistů s nimi. Navíc sami hráči často skrz sociální sítě dávají vědět, kde zrovna paří a pozornost novinářů jim evidentně (zatím) nevadí.

  Netrvalo ale dlouho a Hanychová se na svém profilu pochlubila společnou fotkou s hvězdnými útočníky reprezentace Davidem Pastrňákem a Martinem Nečasem. Podle informací Expresu na ně narazila v restauraci Katr, kam čeští hokejisté často chodí.

  Agáta pravděpodobně tedy tušila, že na hokejisty narazí a jako poblázněná teenagerka je pak po několika drincích prosila o společný snímek. Za svým názorem si ale Agáta i tak stojí a vysvětlila, proč se za fotku nestydí.

  „Normálně bych se styděla za hvězdami přijít, ale ten bulvární hon, co se děje, je opravdu na mě moc. Děkuji za fotku a je mi vás líto. Jeden večer mistři a druhý večer se snaží bulvární novináři najít jakoukoliv špínu. Pokora, úcta a respekt? Je i z toho smutno,“ napsala Hanychová, která si pak pro jistotu u prazvláštního příspěvku zamkla komentáře.

  Zajímavé také je, s kým Hanychová trávila večer ve výše zmiňované restauraci. Na pařbu po boku českých hokejistů nevyrazila s manželem Mirkem Dopitou, ale společnost jí dělala kontroverzní potetovaná prsatice Anna Macháčková, která je známá pod přezdívkou Ann Divine. Právě ona se na sociálních sítích pochlubila fotkou s Agátou.

  Agáta Hanychová s kamarádkou Aničkou.

  Fotogalerie