Berenika Kohoutová se baví s Čechákem. Že by jejich láska zcela nezrezivěla?

Berenika s Pavlem Čechákem mají oči jeden pro druhého. | foto: Profimedia.cz

Čeští lvi rozdáni, politické postoje umělců byly vpuštěny do éteru a nastal čas veselí. Herci, režiséři, kameramani, kostyméři a další se v sobotu večer po slavnostním předávání chopili číší a věnují se zábavě v kavárně Rudolfinum. Mezi nimi nechybí ani Berenika Kohoutová a její stále ještě manžel Pavel Čechák. Že by comeback?

Po ceremonii udílení Lvů nastal zábavy čas a baví se i Berenika Kohoutová (27), která ještě nedávno působila zdrceně po rozchodu. V tuto chvíli ale není důležité to, že se baví, ale s kým se baví. Oči jí žhnou a její pozornost upoutává jediná osoba v sále, Pavel Čechák, ale ani ten nevypadá, že by pro něj rozhovor s Kohoutovou byl pouhou formalitou. Naopak. Pár se zaujatě baví, jako by zrovna byli sami na planetě, oči jeden pro druhého. Ostatně řeč jejich těl vypovídá o lecčems.

Berenika Kohoutová s Čechákem randila od roku 2011 a na jaře 2016 svůj vztah zpečetili manželstvím. To se ale už rok a půl po svatbě rozpadlo s tím, že Pavel Čechák měl být ten, který vztah ukončil. Bližší příčina rozchodu ale nebyla nikdy vyřčena, a tak jsme se mohli jen domnívat, zda za tím stála jiná žena, nebo prostě jen došel Čechák k závěru, že to není ono. Od té doby se sice proslýchalo, že Berenika měla mít vztah s mladým tanečníkem z Tvojí tváře, ale přesto bylo z nejednoho rozhovoru zřejmé, že je z rozpadu manželství zdrcená, protože si jako většina žen vysnila, že se bude vdávat jednou a navždy. 

Já jsem si Pavla brala s tím, že je to muž mého života a že s ním budu navždy. Když jsem byla malá a rodiče se rozvedli, vzala jsem si do hlavy, že já to budu mít jinak. No tak neměla. Třeba ještě někdy jindy,“ uvedla Berenika pro server Revue iDNES.cz.

Po udílení Lvů to ale vypadá, že se mezi Kohoutovou a Čechákem možná něco nového událo, a soudě podle záběrů nenechavých fotografů se zdá, že buď bývalý pár podezřele krátce po rozchodu oprášil přátelství, nebo že by došlo ještě k nějakému zvratu a Berenika s Čechákem se k sobě vrátili?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:18 10. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  7
Komentáře