Vyzývaví Prachařovi předvedli smršť kýče a romantiky, jakou Vary ještě nezažily!

Agáta s Jakubem předvedli svou lásku. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Zatím to vypadá, že je krize manželství Prachařových definitivně zažehnaná. Agáta s Jakubem přijeli na karlovarský festival a po celou dobu svého pobytu se od sebe nehnuli ani na krok. Jakub svou těhotnou ženu ochranitelsky vedl a neustále na ni dohlížel. Je to ale realita, nebo jenom divadlo pro přítomné novináře?

Příběh lásky Jakuba a Agáty Prachařových je opravdu hodně dlouhý. I když se vzali teprve v květnu roku 2013, podle kuloárů českého showbyznysu se milují už od puberty. Nikdy spolu sice oficiálně nechodili, přesto se jejich cesty pravidelně křížily.Nikoho tak nepřekvapilo, že se po krátkém chození vzali. Počátkem letošního roku ale jejich vztahem otřásl velký skandál. Údajný milenec Agáty fotograf Matěj alias Dereck Hard promluvil o jejich poměru. Čtyřleté manželství se rázem ocitlo v troskách a spekulovalo se o rozvodu i testech otcovství.

I proto se s napětím očekávalo, zda Prachařovi na festival vůbec dorazí. Agáta, která má od ředitele Jiřího Bartošky zákaz vstupu na festival kvůli několika skandálům, se přesto vypravila do Varů a spokojeně korzovala s manželem po kolonádě v letních šatičkách a s těhotenským břichem všem na odiv.

Poslední den svého pobytu dokonce vyrazili na párty speciálně pro novináře, kde se očekávala účast většiny redaktorů, fotografů a kameramanů. A právě tam (a ne náhodou) se odehrálo milostné vábení mezi Jakubem a Agátou.


Manželé se od sebe nehnuli ani na krok a neustále udržovali oční kontakt. Cestou z akce na parkoviště, kde parkovali svůj vůz, se odehrála scéna jako z romantického filmu.

Agáta se svým manželem Jakubem.

Agáta se svým manželem Jakubem.

Jakub s Agátou se vedli jako čerstvě zamilovaní milenci, sedli si na lavičku, kde setrvali jenom několik málo chvil, přesně tolik, aby to stihl fotograf vyfotit, a pak si Agáta poručila, aby jí Jakub utrhl kytičku.

Kýč nastal, když si spolu stoupli k zábradlí nad řekou Teplá a romanticky se dívali do dáli. I když věděli, že jsou foceni, byli v klidu. I když to z části bylo jen divadlo pro fotografy, opravdu to vypadá, že Agáta s Jakubem krizi překonali a rozhodli se zlou minulost hodit za hlavu. Tak snad jim jejich plány nezkazí další nečekaný skandál či provalená nevěra. Druhou šanci by jejich manželství dostat nemuselo.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:38 2. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  73
 • Super
  60
 • Tvl
  41
 • Haha
  34
 • Cože
  22
 • Sladký
  15


Komentáře