jít naiDNES.cz

Afghánec opil a znásilnil dvě dívky (13 a 16). Kousek od českých hranic!

Znásilněná dívka (ilustrační foto) | foto: Profimedia.cz

Německem otřásl další z řady případů znásilnění nezletilé dívky. Tentokrát dokonce dvou. Dvacetiletý Afghánec s drogovou minulostí ve svém bytě podle všeho opil a následně znásilnil dívky ve věku 13 a 16 let. K případu došlo ve městě Pösneck, které leží přibližně 100 kilometrů od českých hranic.

V Německu aktuálně probíhají dva velké soudní procesy se skupinami migrantů, kteří se dopustili hromadného znásilnění (ZDE a ZDE). V obou případech byla oběť před nechutným činem omámena: v jednom případě drogou, v tom druhém alkoholem. 

Afghánec v Pösnecku byl sice sám, oběti si ale pro změnu vytipoval dvě.

Jak informoval server Bild, dvacetiletý mladík s několika drogovými delikty v trestním rejstříku si do bytu pozval dvě kamarádky. Ty měl následně opít a pak znásilnit.

Celý případ je o to horší, že obě byly nezletilé. Jedné z dívek bylo šestnáct let, té druhé dokonce pouhých třináct.

Starší z nich se během nechutného činu podařilo utéct, ta mladší pak s násilníkem zůstala sama. Později mu i ona utekla. Obě poté upozornily chodce na ulici a ti následně zalarmovali policii. 

Afghánec skončil ještě ten večer ve vazbě a následně putoval do detenčního centra pro mladistvé. Podezřelý je ze sexuálního napadení a závažného zneužívání dětí.

Zajímavostí je, že k nechutnému případu znásilnění dvou nezletilých dívek došlo poměrně nedaleko českých hranic. Město Pösneck, nacházející se v Durynsku, leží zhruba hodinu cesty autem od nich.

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat