jít naiDNES.cz

Mrazivé parte manželky rychnovského vraha: „Zemřela jeho rukou!“ stojí v něm

Ztratili milovanou členku rodiny a jejich emoce jsou na bodu mrazu. Stejně mrazivý je proto i způsob, kterým rodina Heleny D. z Rychnova nad Kněžnou oznámila datum posledního rozloučení. „Zemřela tragicky zastřelením rukou svého manžela,“ stojí na parte, které se objevilo na zídce u dveří restaurace, kde k tragické události došlo.

Chladnokrevná vražda v rychnovské restauraci U Zvonu otřásla celou zemí. Místní novinář Miloslav D. tam přišel na schůzku s manželkou Helenou vyzbrojen pistolí, a když před něj položila rozvodové papíry, bez váhání ji střelil do hlavy.

Právě na zídce u vchodu do restaurace se nyní objevilo parte, kterým rodina oznámila datum posledního rozloučení.

„S bolestí v srdci oznamujeme, že z našeho rodinného kruhu navždy odešla naše milovaná maminka, dcera, sestra a teta, paní Helena D.,“ stojí v první části smutečního oznámení.

Miloslav D. podle svých dětí celou rodinu terorizoval. \nejvíce ale svou...

Miloslav D. podle svých dětí celou rodinu terorizoval. Nejvíce ale svou manželku Helenu, kterou nakonec zastřelil.

Ta další, v níž je oznámen i způsob úmrtí, už ale působí mimořádně mrazivě. Rodina v ní přímo zmiňuje manžela Miloslava jako Helenina vraha!

„Zemřela tragicky zastřelením rukou svého manžela dne 11. července 2019 ve věku 47 let,“ stojí v parte, které dále informuje o dni a čase pohřbu.

Není samozřejmě vůbec divu, že zbytek rodiny na chladnokrevného vraha, který měl slovy jedné z dcer všechny v rodině psychicky týrat a samotnou Helenu dokonce nejednou napadnout, zanevřel. Miloslav D. logicky není mezi pozůstalými vůbec zmíněn.

„Připravil nás o toho nejdůležitějšího člověka na celém světě a my nemáme ponětí, co si teď bez maminky počneme,“ napsala dcera Dominika ve vyjádření zveřejněném v rychnovské skupině na Facebooku.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat