To nebylo poprvé! Na benzínce u Veltrus došlo k útoku ještě před vraždou Jany (†58)

V pondělí kolem třetí hodiny ranní dva maskovaní lupiči vtrhli do prodejny čerpací stanice nedaleko Veltrus na Mělnicku. Bez váhání zde popravili místní zaměstnankyni Janu Š. (†58). Majitel benzínky, kde k bestiální vraždě došlo, prozradil, že k loupežnému přepadení na jeho čerpací stanici došlo už v minulosti.

Majitel čerpací stanice, která se nachází nedaleko Veltrus na Mělnicku, se krátce vyjádřil pro televizi Nova. Podle toho, jak mluvil, bylo zřejmé, že vraždu své zaměstnankyně hodně těžko rozdýchává.

„Stalo se tam obrovský neštěstí a já se v tom nebudu patlat. Nezlobte se,“ řekl majitel Zdeněk Tetour.

„Já jsem se z toho ještě úplně nevzpamatoval. Budeme se tím ještě zabývat,“ dodal ještě zdrceným hlasem Tetour, který tak naznačil, že jeho čerpací stanice se v blízké budoucnosti možná dočká nových bezpečnostních opatření.

Zavraždili prodavačku.

Zavraždili prodavačku.

Zajímavé je, že Tetour, respektive jeho firma, vlastní celkem dvě čerpací stanice. A sám majitel přiznal, že se nejedná o první případ loupežného přepadení jeho podniku.

„Sem tam někdy někoho přepadnou,“ říká Tetour. 

Žádný z předchozích případů ale neskončil tak tragicky.

Po dvojici maskovaných lupičů, kteří vyloupili benzínku a chladnokrevně zabili pumpařku Janu Š., středočeští kriminalisté intenzivně pátrají.

Podle posledních zpráv je možné, že za bestiálním činem stojí muž a žena.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:54 4. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  19
 • Trapas
  16
 • Super
  15
 • Haha
  15
 • Sladký
  9
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat