Deset tisíc a dva kartony cigaret! Důvod, proč lupiči popravili pumpařku Janu (†58)

Bestiální poprava pumpařky Jany Š. (†58) otřásla Českem. Dva maskovaní lupiči ji v pondělí kolem třetí hodiny ranní na čerpací stanici poblíž obce Nelahozeves zastřelili kvůli cigaretám a pár tisícům. Po pachatelích kriminalisté stále pátrají. Dvojici hrozí až výjimečný trest.

Deník MF DNES uvádí, že poté, co ozbrojení lupiči pumpařku Janu popravili, si z prodejny odnesli deset tisíc korun a také dva kartony cigaret.

Výše uvedený list také upozornil na fakt, že pracovnice čerpací stanice už v minulosti jedno přepadení zažila. Stalo se to před čtyřmi lety a Janu (†58) přepadl muž s nožem.

Tehdy vyvázla bez zranění. Ovšem psychicky ji to jistě poznamenalo. Prý se totiž nočních směn bála.

„Říkala, že se bojí, ale je to práce jako každá jiná. Zatím se jí nic nestalo, tak jí to nevadí. Teď se jí bohužel přihodilo to nejhorší,“ svěřila se pro Blesk.cz sousedka zesnulé ženy.

Stačilo málo a k popravě Jany nedošlo. Podle zjištění MF DNES se pracovnice čerpací stanice plánovala odstěhovat do Prahy a začít nový život.

Vyprávěla mi, že se chce odstěhovat do Prahy, ale její manžel odmítá, že prý chce zůstat tady a dívat se na Říp,“ vysvětlil řidič cisterny, který Janu dobře znal. 

Zavraždili prodavačku.

Byla to chladnokrevná vražda kvůli pár tisícům.

Podle posledních zjištění za chladnokrevným činem možná stojí muž a žena. Pachatelům hrozí trest 15 až 20 let, případně i výjimečný trest.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:01 4. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  20
 • Super
  13
 • Cože
  13
 • Haha
  9
 • Sladký
  9
 • Trapas
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat