jít naiDNES.cz

Řepka po prohraném soudu: Lituji, že mám dítě s někým, kdo nezapře romské předky

Bývalý slavný fotbalista Tomáš Řepka (44) ve čtvrtek prohrál soud se svou bývalou manželkou Vlaďkou Erbovou (36). Legenda fotbalové Sparty bude muset odpracovat 180 hodin veřejných prací a navíc Erbové zaplatit dlužné výživné na jejich syna Markuse (6), a to i s přirážkou! Redakci Expresu Řepka po prohraném soudu poskytl exkluzivní vyjádření.

S Vlaďkou Erbovou se Tomáš Řepka v roce 2015 domluvil na alimentech ve výši patnáct tisíc korun. Svůj slib ale nedodržel a do loňského roku na syna Markuse přispěl jen pár tisíci. Řepkův dluh na alimentech se tak vyšplhal až na 219 tisíc korun!

Řepka se proti původními rozsudku odvolal a bránil se tím, že je ve špatné finanční situaci a navíc musí ještě kromě Markuse živit také další dvě děti z prvního manželství, na které posílá padesát tisíc korun. Krajský soud v Brně ale jeho odvolání odmítl a Řepka se musel smířit s prohrou.

„Respektuji rozhodnutí soudu,“ sdělil Řepka Expresu na úvod.

A poté si neodpustil drsné rýpnutí do své bývalé lásky Vlaďky Erbové. „Čeho nejvíce lituji, je to, že mám dítě s někým, kdo nezapře své romské předky,“ uvedl dále bývalý reprezentační stoper.

V dobách, kdy vnadná modelka byla partnerkou Tomáše Řepky a on stále kopal za pražskou Spartu, si mnoho fotbalových fanoušků Řepku dobíralo tím, že jeho milá Vlaďka je Romka. 

Dokonce fanoušci pražské Slavie si v jednu dobu oblíbili nechvalně proslulý pokřik, ve kterém se mimo jiné zpívá: „Řepka m*dá cikánky!“

Tehdy Řepka Erbovou, kterou mnoho lidí kvůli jejímu údajnému romskému původu uráželo, pravidelně bránil. Teď si do ní ale rýpl stejně, jako to kdysi dělávali slávističtí ultras.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:49 7. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  329
 • Haha
  85
 • Super
  59
 • Tvl
  47
 • Cože
  36
 • Sladký
  23
Komentáře

Mohlo by vás zajímat