Erbová musí na policii: Vysvětlit Řepkovy chybějící zuby!

Rodinný spor exmanželů Vlaďky Erbové a Tomáše Řepky se rozrostl o další rozměr. Zatímco Řepka se svou současnou partnerkou Kateřinou Kristelovou si před několika týdny vyslechli obvinění za to, že měli jménem Vlaďky Erbové vytvořit falešné erotické inzeráty, policie musí rozlousknout tvrdší ořech. Fotbalistovy údajně chybějící zuby.

Po sympatizantech Vlaďky Erbové, po nichž za údajně urážlivé komentáře na sociálních sítích požadují statisícové odškodné, se zaměřili na samotnou krátkovlasou modelku.

Na tu měl podle informací Expresu Řepka podat trestní oznámení za to, že Erbová měla šířit nelichotivé informace o jeho chrupu. To nám potvrdila sama modelka.

„Můj bývalý manžel mě opět žene na policii podat vysvětlení, protože údajně šířím informace o tom, že nemá zuby. Je mi líto, že musím ztrácet čas dokazováním, že tuto pravdivou informaci nikde nešířím, zatímco jeho přítelkyně na svém veřejném profilu veřejně uráží kdekoho značně vulgárními výrazy,“ sdělila nám Erbová s tím, že každý si jistě sám vyvodí, zda je horší nepříjemná pravda, či zlá pomluva na sociální síti.

„Za sebe jen podotýkám, že mě exmanželovy zuby nezajímají, ani ty existující, ani ty chybějící, a je jen škoda, že podání trestního oznámení není nijak zpoplatněno, neboť můj exmanžel využívá Policii ČR pro své šikanózní útoky na mou osobu,“ napsala Vlaďka v esemesce.

Tomáš Řepka vzkázal Expresu, že o jeho zuby nemusí mít veřejnost strach, a na Erbovou podal trestní oznámení mimo jiné za únik informací z probíhajícího vyšetřování kolem falešných inzerátů, které měla vynášet novinářům jeho exmanželka. „Zuby mám všechny a jsou v pořádku. Paní Erbová Bahenská by si měla dávat pozor na to, co vypouští z pusy. Třeba to, že je dokonalá matka. Ve skutečnosti k ní má daleko. Detaily brzy vyjdou najevo,“ napsal nám Řepka.

Do Erbové se nepřímo pustila i jeho partnerka Kateřina Kristelová. Na svém profilu zareagovala na článek Expres.cz, kdy se nechala slyšet, že paní Marie (diskutující na jejím Instagramu), po které s Řepkou požadují za údajné urážky statisícové odškodné, nemusí smolit omluvu, protože bude žádat za urážky to nejpřísnější potrestání.

A ve své reakci přitvrdila.

„Pokud by někoho zajímalo, proč jsme se do toho teď tak opřeli, tak možná proto, že nás přestalo bavit být obviňováni z toho, že jsme těmi nejhoršími na světě. Ne všechno, co vám předloží nějaký obecný blb a kterákoliv zhrzená prostitutka, je pravda,“ napsala Kristelová, která sice nikoho nejmenovala, ale dá se z jejích slov vyvodit, koho tím myslela.

Tak snad má pro svá slova pádné argumenty.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:04 1. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  100
 • Haha
  63
 • Tvl
  34
 • Super
  21
 • Cože
  17
 • Sladký
  14
Komentáře