jít naiDNES.cz

Už se zase směje! Pašeračce Tereze Hlůškové premiér zkrátil trest

Vypadá to, že Tereza překonala nedávnou krizi a už se má zase o něco lépe. | foto: Expres.cz

Po dlouhé době měla Tereza Hlůšková (22) důvod k radosti. Češka, která je nepravomocně odsouzená za pašování heroinu, měla v pákistánském kriminále vzácnou návštěvu v podobě vysoce postaveného politika. Ten Tereze dal dva dary. Obzvlášť ten jeden jí musel udělat velkou radost. Šlo o zkrácení trestu.

Podle zdroje redakce Expres.cz Terezu Hlůškovou ve věznici Kot Lakhpat navštívil vlivný pákistánský politik Sardar Usman Buzdar, který zastává funkci premiéra provincie Paňdžáb.

Češce prý věnoval krásné nové šaty. „Udělal jí tím velkou radost. Tereza byla moc šťastná,“ svěřil se náš zdroj, který z politikovy návštěvy v kriminále pořídil i několik fotografií.

Šaty ale nebyly to jediné, co Tereza od premiéra jako velikonoční dárek dostala. 

„Všem vězňům byl zkrácen jejich trest o dva měsíce,“ řekl nám náš zdroj. Sardar Usman Buzdar také ve věznici zkontroloval kvalitu potravin a hygienické podmínky v místní kuchyni.

Vypadá to, že Tereza překonala nedávnou krizi a už se má zase o něco lépe.

Vypadá to, že Tereza překonala nedávnou krizi a už se má zase o něco lépe.

Premiér svým gestem nejspíše ukončil Terezino nejhorší období v Pákistánu. Dívka se po nedávném vyřčení rozsudku zhroutila, s nikým nemluvila a po nocích se z její cely ozýval neutuchající pláč.

Teď ale po delší době zase rozdávala úsměvy na všechny strany a působila nadmíru spokojeně. Možná jsou důvodem její dobré nálady opravdu výše zmíněné dary, reálné je ale také to, že dívka největší životní krizi překonala sama a opět začala věřit v brzký návrat domů.

Tereza Hlůšková byla 20. března zatím nepravomocně odsouzena k osmi letům a osmi měsícům vězení za pašování devíti kilogramů heroinu.

Nedávno ale podala odvolání. Stejně tak učinil i státní zástupce, který pro mladou Češku žádá trest minimálně 25 let. Odvolací soud by měl případ Terezy Hlůškové začít řešit začátkem září.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:20 neděle 18. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  195
 • Super
  105
 • Cože
  57
 • Tvl
  57
 • Haha
  55
 • Sladký
  36
Komentáře

Mohlo by vás zajímat