jít naiDNES.cz

Heroinová Tereza zažívá muka v base, její kámoška Simona ukazuje prsa a nový mercedes

Simona se pochlubila novým „meďourem“. Tereza mezitím trpí v base. | foto: Koláž Expresu

Nepravomocně odsouzená pašeračka Tereza Hlůšková (23) teď zažívá pravděpodobně ty nejhorší chvíle za dobu, co hnije v pákistánském kriminále. Nesnesitelná vedra a děsivé hygienické podmínky nejsou to jediné, co ji ničí. Před pár dny se otrávila vězeňskou stravou a skončila v nemocnici. Oproti tomu její bývalá nejlepší kamarádka a dnes modelka Simona Hučíková (24) si žije jako královna! Užívá si sluníčko, střídá jednu luxusní destinaci za druhou a nově se pochlubila i novým „meďákem“!

Modelka Simona Hučíková, která v branži vystupuje pod uměleckým jménem Simonne Cielo, se před časem dokonce objevila na titulní stránce časopisu Playboy. Jednalo se bezpochyby o vrchol v její dosavadní kariéře.

V poslední dnech svůj Instagram zásobuje snímky, které pocházejí nejspíše z jejích „pracovních cest“. Simona na nich špulí své potetované pozadí v Miami a ukazuje prsa na Ibize. „Můj sexy zadek v Miami,“ chlubí se u jedné z fotek Simona.

Před pár dny se vnadná blondýna pochlubila také svým novým vozem.

„Neuvěřitelný pocit sednout do tohoto autíčka s myšlenkou, že za pár hodin už bude zaparkované v mé garáži,“ napsala modelka k videu, v němž je její zbrusu nový mercedes.

Zajímavé je, že tato „instagramová nálož“ od Simony přichází zrovna ve chvíli, kdy její bývalá nejlepší kamarádka Tereza Hlůšková zažívá pravděpodobně to nejhorší období v životě. 

Její kámoška trpí, ona se skvěle baví u pláže a ukazuje své poklady.

Její kámoška trpí, ona se skvěle baví u pláže a ukazuje své poklady.

Od té doby, co v březnu za pašování heroinu vyfasovala téměř devět let vězení, s nikým kromě svého právníka nekomunikuje a trpí v cele. 

Nedávno se jí po obědě udělalo zle a skončila v nemocnici. Kromě toho nejsou zrovna růžové vyhlídky na její vytouženou svobodu.

Krátce poté, co Terezu loni v lednu celníci zadrželi na letišti v Láhauru, se Simona v médiích chlubila, že s Terezou byla nejenom kamarádka, ale také společně ve Švýcarsku v minulosti provozovaly něco jako nevěstinec.

„Tereza tam byla asi dvakrát, pak začala jezdit do Pákistánu. Já tam jezdila asi dva roky. Ale nebyly to jen sexuální služby, jak se píše. Mám hodně bohatou klientelu, šlo i o večeře a tak,“ svěřila se Simona pro Blesk.cz.

Simona také na rovinu přiznala, že se na neštěstí své kamarádky pokoušela co nejvíce vydělat. Tereza jí to ale nikdy neodpustí. Simonu nazvala lhářkou a podlou zmijí!

„Staví svou kariéru na mém neštěstí, tvrdí, že ona sama je nevinná, a všude lže, jako když tiskne,“ napsala před časem v dopise Tereza.

Tato slova jsou ale Simoně, zdá se, úplně ukradená. Dokonce si za Terezu našla kamarádku. Je to také blondýna a také se jmenuje Tereza. Společně cestují a užívají si luxusní život.

Vystavuje nejenom obří prsa, ale i svůj potetovaný zadeček.

Vystavuje nejenom obří prsa, ale i svůj potetovaný zadeček.

Mezitím „původní“ Simonina kámoška Tereza se připravuje na to, až pákistánský soud začne probírat její odvolání. Dívka z Uherského Hradiště před časem prosila o milost. 

Ve vězení trpí a nedovede si představit, že v něm stráví ještě dalších sedm let. Státní zástupce ale sdělil, že si Tereza zaslouží mnohem tvrdší trest.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat