Terezu ničí pákistánský kriminál: Začínám být psychicky na dně, vzkázala od soudu!

Tereza opět stanula před soudem. Vzkázala, že ji pákistánský kriminál psychicky ničí! | foto: Expres

Dalším z řady nekonečných soudních jednání dnes v Pákistánu pokračoval proces s Terezou Hlůškovou, která byla zadržena při pokusu o pašování heroinu. Soudce tentokrát vyslýchal zaměstnance společnosti Western Union, který by Tereze mohl pořádně zavařit. A samotná Češka cítí, že její vyhlídky na svobodu nejsou nijak valné. Nejenže se u soudu rozbrečela, ale navíc si stěžuje, že ji pákistánská basa dohání k šílenství!

Pákistánský proces s Terezou Hlůškovou z Uherského Hradiště nebere konce. Tentokrát pokračoval výslechem klíčového svědka, zaměstnance společnosti Western Union Hassaina Aliho, jenž má dokázat spojení mezi mladou Češkou a dalším obviněným v případu, Shoaibem Hafeezem Khanem. Ten jí měl v Pákistánu zařizovat ubytování.

Jak jsme vás informovali dříve, tento svědek může Terezu potopit. 

Jak Expres zjistil od zdroje přímo z Pákistánu, Hassain Ali dnes před soud skutečně předstoupil. Vypovídal o tom, že si z jeho obchodu Shoaib vybíral peníze, které mu přes Western Union poslal z Velké Británie muž jménem Tárik. Ten je od začátku znám jako velká ryba, dokonce možná i šéf drogového gangu, který Terezu k pokusu o pašování heroinu využil.

Rozesmátá Tereza přichází k soudu.

Rozesmátá Tereza přichází k soudu.

Jak vážný dopad může mít výpověď klíčového svědka na Tereziny naděje, je otázkou. Podle našeho zdroje ovšem dívka na svou situaci rozhodně nepohlíží optimisticky. Naopak, u soudu se prý dokonce rozplakala a již poněkolikáté prosila soudce, aby její případ vyřešil co nejdříve.

Terezu Hlůškovou prý pákistánské vězení ničí.

Terezu Hlůškovou prý pákistánské vězení ničí.

Kromě toho mají na Terezu neblahý vliv i podmínky panující v pákistánském vězení, kde je držena. Přes zdroj, s nímž Expres komunikuje, dokonce vzkázala, že se bojí o své dušení zdraví, zdlouhavý pobyt za mřížemi ji prý začíná přivádět k šílenství.

I přes svá slova však Tereza k soudu opět dorazila se širokým úsměvem na rtech. A to i přesto, že ji cestou potkala hodně nemilá komplikace. Auto, jímž ji policisté přiváželi, se porouchalo a ona tak musela dojít pěšky za policejního doprovodu.

Další soudní líčení je naplánováno na 2. února. Dočká se snad Tereza nějakého posunu?

Komentáře