jít naiDNES.cz

Proč se Witowská rozvedla se Zárubou? U soudu navíc došlo k nepříjemnosti

Když moderátorka Světlana Ševčíková nastoupila v roce 1996 do České televize, bylo jí dvacet tři let a ani ve snu by ji nenapadlo, že za tři roky bude paní Zárubová. Láska na první pohled to prý nebyla, ale nakonec spolu pár setrval do odluky šest let a do konečného rozvodu osm. Z manželství vzešel syn Viktor. Hlavním problémem byla prý časová vytíženost sporťáka.

První zprávy o problémech a rozchodu televizní dvojice se objevily začátkem léta roku 2006, kdy bylo malému Viktorovi teprve šest let. „Ano, rozcházíme se po dohodě, víc vám k tomu neřeknu, zeptejte se té paní,“ odvětil tenkrát nasupeně Robert Záruba na dotaz Blesku.

A rozpad vztahu nepřímo potvrdila také Světlana Zárubová, dnes Witowská: „Nezlobte se, to je moje soukromí, do něj nikoho pouštět nebudu a rozhodně nemíním naše problémy řešit přes média.“

Přitom nedlouho předtím ještě mluvila o společné budoucnosti a dalším dítěti. „Chceme mu ještě pořídit sourozence, nejspíš až začne chodit do školy,“ nechala se slyšet.

S odstupem času v roce 2008 už byla moderátorka sdílnější. „Každý jsme si představovali společný život jinak. Alespoň podle mého názoru. Myslím, že když jsou lidi spolu, tak mají být partnery a mají spolu trávit volný čas a užívat si ho společně. Když jsme se rozcházeli, měla jsem pocit, že většinu času věnoval práci. Tak jsem to vnímala já, ale je pravda, že se snažil a hodně změnil, jenže pro mě už to v té době bylo pozdě.“

Syna Viktora měli v té době stále manželé ve střídavé péči, kdy si Světlana našla byt na stejném sídlišti o jeden dům vedle, takže dítě odluku rodičů nevnímalo tak intenzivně a zůstávalo stále ve stejném prostředí. Dokonce ještě společně trávila rodina Vánoce.

Robert Záruba se synem Viktorem v roce 2006, kdy se rozpadal vztah s manželkou...

Robert Záruba se synem Viktorem v roce 2006, kdy se rozpadal vztah s manželkou Světlanou.

Manželství bylo v roce 2008 rozvedeno, ale neobešlo se to bez nepříjemností. I když byla navrhovatelkou Zárubová a mezi manželi došlo k dohodě, Robert Záruba u rozvodového soudu cukl.

„Přišli jsme k soudu, každý jsme něco řekl a bylo to. Nicméně jsem stejně zažila velký šok, když Robert promluvil. Řekl, že se nechce rozvést. Ale pak si to rozmyslel. Byla jsem hodně překvapená. Už jsme spolu půl roku nežili, každý bydlíme jinde, každý si žijeme svůj život. Nečekala jsem to.“

Manželství bylo i tak rozvedeno. Robert Záruba se neodvolal a každý z partnerů se vydal svou cestou. V roce 2010 se Světlana Zárubová v tichosti vdala za bankéře České spořitelny Petra Witowského, s nímž má syna Filipa.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 27. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  138
 • Super
  47
 • Tvl
  25
 • Haha
  18
 • Cože
  14
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat