jít naiDNES.cz

Pekelná dovolená: Majitel chaty zmlátil rodinu, dítě ho nezastavilo

Rodina zažila velmi nepříjemný závěr dovolené. | foto: koláž Expres

Jen těžko uvěřitelný negativní zážitek a modřiny si z dovolené ve Vysokých Tatrách odvezli členové rodiny, která se rozhodla pronajmout chatu číslo 404 ve Staré Lesné. Otřesné chování zástupce pronajímatele nyní řeší policie.

Žena s ročním dítětem, manželem a jeho matkou se s majitelem objektu domluvili na ceně 100 eur čili 2600 korun za noc. A protože měla chata čtyři pokoje a slovenská rodina během týdne využila jen tři, zněla celková dohoda na 600 eur místo 700 s tím, že jeden pokoj bude mít majitel po dobu pobytu uzamčený.

„Po příjezdu do chaty se zdálo vše fajn. Čtvrtá místnost byla zamčená podle dohody a chata pěkně zařízená,“ napsala návštěvnice na Facebooku. Jenže pak se začaly dít rušivé vpády bratra majitele, které nikomu nebyly příjemné.

„Po dobu našeho pobytu si bratr majitele kdykoliv chodil kontrolovat objekt pod nějakou záminkou. Jednou filtr na digestoř, pak kotelna, pak přinesl dřevo! Už tohle se nám nelíbilo,“ popisuje dál podivné chování muže.

Jenže to nejhorší mělo teprve přijít. V den odchodu měla rodina vyplatit zbylých 500 eur za pobyt, ale majitelův bratr nesouhlasil a požadoval o stovku více. To odmítli s odkazem na domluvu s majitelem.

„Telefonoval bratrovi, který mu to potvrdil, že je to v pořádku. To se mu ale nelíbilo. Byl jako nepříčetný. Když mu manžel řekl, že nic doplácet nebudeme, vrazil mu facku a začal ho bít hlava nehlava. Natrhl mu zadek a bil ho, jak se dalo,“ šokuje dalším líčením události rekreantka.

Poté se ale do věci vložila tchyně, která agresorovi vlepila facku přes celou hlavu, aby se vzpamatoval. „V náručí měla mého ročního synka a tento pán i na ni zaútočil a praštil ji do žaludku. To ale nebylo všechno. Jejich matka nám nadávala do žebráků a slovenské chamradi. Bratr majitele nás chtěl vyhodit z pozemku, ale to už byla na cestě sanitka a policajti. Tchyni chytil na dvoře za ruku a táhl ji přes celý pozemek. Té to podklouzlo, on ji bezohledně hodil na zem a táhl po kamenech pryč,“ píše se dále v neuvěřitelné výpovědi.

Násilník po příjezdu policie tvrdil, že rodina rozbila vybavení chaty, o čemž se policisté přesvědčili, že je vše v pořádku. Na psychopata jsou nyní podána trestní oznámení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:55 25. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Tvl
  17
 • Cože
  12
 • Haha
  9
 • Sladký
  8
 • Super
  7
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat