Putinův muž Lavrov: Přísně utajovanou milenku vzal na 60 zahraničních cest!

17. března
Je mu 71 let a od roku 1971 je ženatý. Přesto má být politický matador a v současné době druhý nejznámější muž Ruska Sergej Lavrov pěkný proutník. Alespoň se to o něm říká. Milenku, kterou má být tajemná miliardářka Světlana Poljaková, se mu už dlouhé roky daří před veřejností tajit tak dobře, že existují všehovšudy tři její fotografie. A má to zřejmě dobrý důvod.

Lavrov si má totiž svou milenku vydržovat natolik, že by se to ruské veřejnosti nemuselo vůbec líbit. Aktuálně vězněný právník a opoziční aktivista Alexej Navalnyj se svým týmem loni přišel s informací, že ministr zahraničí s sebou Poljakovou vyvezl na šedesát oficiálních diplomatických cest. Za státní peníze jako členku delegace, přestože žádnou funkci ve vládě nemá.

Létali vládním speciálem, často měl Lavrov na palubu vzít i matku a dceru Poljakové. Ubytováni všichni byli v luxusních a drahých hotelech, běžně si také vyráželi na honosné jachty.

Světlana Poljaková s patriarchou Kirillem

Podle Navalného týmu si někteří zaměstnanci ministerstva na to, že si Lavrov milenku vydržuje z veřejných peněz, stěžovali, načež měli být vyhozeni. 

Jiní se zase domnívali, že je Poljaková ministrovou manželkou, protože jí v kontaktních formulářích uváděli jako „Lavrovovou“. 

To je ovšem velký omyl. Lavrov je už přes padesát let ženatý s Marií Lavrovovou, mají spolu dceru Jekatěrinu. 

Sergej Lavrov s dcerou a manželkou Marií

Zřejmě i vzhledem k výše uvedenému má Lavrov svoji tajnou lásku pečlivě skrývat před veřejným zájmem, a to i přesto, že se mají vídat už od přelomu tisíciletí. 

Existují všehovšudy tři její fotografie, na jedné ji ministr zahraničí drží kolem ramen, na další je Poljaková s moskevským biskupem a šéfem ruské církve patriarchou Kirillem při bohoslužbě, na níž byl Lavrov také. Třetí pochází zřejmě z některého jejího filmu.

Světlana Poljaková

Podle fotografií se jedná o pohlednou brunetu. A také bohatou, pochází totiž ze zámožné rodiny s nemovitostmi po celém světě.

Sama se má věnovat podnikání v oblasti filmu, vyrábí a produkuje filmy a televizní pořady.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:46 pátek 15. července 2022. Anketa je uzavřena.

  • 20
  • 10
  • 8
  • 8
  • 3
  • 3
Komentáře