jít naiDNES.cz

Dám mu nějaké peníze! Agresor ze Sedlčan poprvé promluvil, bez omluvy útočil na novináře

Bitka mezi dětmi v Sedlčanech | foto: koláž Expresu

Už několik dní po českém internetu koluje nahrávka, v níž sedlčanský grázl Ondřej (16) tluče údajně o tři roky mladšího chlapce Petra. Původně bylo zveřejněné video bez zvuku, nově se ale objevila také kompletní nahrávka, kde je vše slyšet, a je ještě hrozivější než ta původní. K incidentu se poprvé vyjádřil i agresor. Svého činu lituje a zbitému chlapci nabídl odškodné.

Na novou nahrávku upozornil jako první server eXtra.cz.

Přihlížející chlapci vše pozorují a pokřikují na napadeného Petra, ať se Ondřejovi brání. Jenže to je evidentně nad jeho síly.

„Lidi, všem vám to pošlu,“ říká jeden z „kameramanů“. Dva chlapci, kteří tvrdí, že chtěli Petrovi údajně pomoci a z Ondry měli strach, zmláceného hocha poté postaví na nohy a agresor ho praští silně do břicha. 

Petr vykřikne bolestí, to Ondřeje ale nezastaví. Dále ho tluče, sprostě ho uráží a ještě mu vyhrožuje!

„Ještě jednou ti říkám, končíš, zm*de, a díky za čepici,“ říká ve videu dále útočník.

Petr se po šílené nakládačce postaví na nohy, nasadí si batoh a odchází. Zdá se, že napadení je u konce. Ale není! Agresor svou oběť ještě zasype drsnými výhrůžkami a nadávkami.

„Zkus bonzovat, zm*de! Budeš mít ten plot zaraženej v držce,“ křičí na odcházejícího Petra útočník Ondřej.

Napadený chlapec měl podle svědků incidentu štěstí, že přežil. Vyvázl „jen“ s otřesem mozku a poraněním v krajině břišní.

Po útočníkovi, který je v Sedlčanech popisován jako „známá firma“ a postrach místní mládeže, se po uveřejnění videonahrávky slehla zem. Podle posledních dostupných zpráv utekl ke svému otci.

Byl o rok starší! Dám mu peníze, slibuje agresor

Redakce Expres.cz Ondřeje kontaktovala přes sociální sítě, kde je i v posledních dnech velmi aktivní. Na náš dotaz nereagoval, ale na Instagramu dal najevo, co si o napadení údajně mladšího chlapce myslí.

„V bulváru jsou jen nepravdivé věci a vy tomu věříte,“ napsal nejprve Ondřej. Krátce poté se rozepsal o poznání více.

„Nestíhám odepisovat všem, ale lidi, nejdřív si o tom něco zjistěte. A rozhodně ne v bulváru, kde jsou jenom totální ho*na. Ten kluk byl o rok starší, a ne mladší. Vím, že to nic nemění na tom, že jsem udělal zmr*ovinu, stydím se za to. Klukovi jsem se omluvil, trest mě nemine, nemám problém mu dát i nějaké peníze jako odškodné, ale nese*te se do toho, když o tom nic nevíte,“ uvedl agresor s tím, že incident už řeší policie.

Fotogalerie

Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat