jít naiDNES.cz

V Sedlčanech pořádají na grázla Ondru hon! On je ale pryč a odnášejí to nevinné děti

Sedlčanská mládež chce vzít situaci pevně do svých rukou! Na agresora Ondřeje P. (16), který má na videonahrávce, jež se šíří po sociálních sítích, brutálně bít vrstevníka Petra, pořádají místní jakýsi hon. Problém ale je, že údajný útočník podle nejnovějších informací z města zmizel a odnášejí to prý tak nevinné děti!

Po sociálních sítích se šíří videonahrávka, jejíž „hvězdou“ má být šestnáctiletý agresor Ondřej P. Ten v přesile zaútočil na svého vrstevníka Petra, kterého brutálně zmlátil na dětském hřišti v Sedlčanech.

Napadený se nezvládal ani bránit, natož aby měl sílu se útočníkovi postavit. Ostatní zbabělému činu přihlížejí, někteří ještě Ondřejovi pomáhají tím, že napadeného přidržují.

Na incident na svém Facebooku upozornila Gabriel Jiráčková alias česká Barbie, která ze Sedlčan pochází a se šikanou má své vlastní zkušenosti. 

Na sociální síti odtajnila identity mladíků, kteří za napadením stojí. A teď toho nejspíše trochu lituje.

„V Sedlčanech se objevil nějaký mstitel, který tam útočí i na nevinné děti, které na tom záznamu ani nebyly, a všichni si teď myslí, že je to moje práce. Jen kvůli tomu, že jsem napsala, co si o tom myslím, a zveřejnila jména,“ svěřila se Expresu Jiráčková.

Gabriel Jiráčková, známá též jako česká barbie.

Gabriel Jiráčková, známá též jako česká Barbie, upozornila na šikanu v Sedlčanech.

Zmíněný mstitel si pro odplatu vybral hodně špatný čas. Podle serveru eXtra.cz agresor Ondřej už ze Sedlčan zmizel a ukrývá se prý u svého otce.

„Ondra odjel ze Sedlčan za tátou a dobře udělal, že se tady nebude zdržovat. Je veřejným tajemstvím, že se chlapi dohodli, že si tady na něj počkají. Já být na jeho místě, už se sem nevracím,“ nechal se slyšet blízký přítel rodiny mladého agresora.

Zatím není zřejmé, z jakých důvodů Ondřej Petra napadl. Mluví se o jakémsi vyřizování osobních sporů. Na nahrávce je však evidentní, že napadený mladík nemá sebemenší zájem se prát a ani není schopen se bránit.

Ondřej P. má být tím, kdo stojí za brutální šikanou v Sedlčanech.

Ondřej P. má být tím, kdo stojí za brutální šikanou v Sedlčanech.

To ale Ondru nezajímalo a i na zemi Petra zasypal tvrdými údery. Podle očitých svědků incidentu prý Petra od smrti dělila dost možná jedna poslední rána. Nakonec vyvázl s otřesem mozku a poraněním v krajině břišní.

V současné době probíhá vyslýchání svědků. Policie incident řeší jako výtržnictví, ale je možné, že bude čin ještě překvalifikován.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Koučem hokejistek v Americe. Klení povoleno, vztahy přísně zakázány

Kluka z Ostravy očaroval New York, kde natrefil na pozoruhodnou práci. Ivo Mocek koučuje tým Metropolitan Riveters v...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat