Dám mu nějaké peníze! Agresor ze Sedlčan poprvé promluvil, bez omluvy útočil na novináře

2. října 2019
Už několik dní po českém internetu koluje nahrávka, v níž sedlčanský grázl Ondřej (16) tluče údajně o tři roky mladšího chlapce Petra. Původně bylo zveřejněné video bez zvuku, nově se ale objevila také kompletní nahrávka, kde je vše slyšet, a je ještě hrozivější než ta původní. K incidentu se poprvé vyjádřil i agresor. Svého činu lituje a zbitému chlapci nabídl odškodné.

Na novou nahrávku upozornil jako první server eXtra.cz.

Přihlížející chlapci vše pozorují a pokřikují na napadeného Petra, ať se Ondřejovi brání. Jenže to je evidentně nad jeho síly.

„Lidi, všem vám to pošlu,“ říká jeden z „kameramanů“. Dva chlapci, kteří tvrdí, že chtěli Petrovi údajně pomoci a z Ondry měli strach, zmláceného hocha poté postaví na nohy a agresor ho praští silně do břicha. 

Petr vykřikne bolestí, to Ondřeje ale nezastaví. Dále ho tluče, sprostě ho uráží a ještě mu vyhrožuje!

„Ještě jednou ti říkám, končíš, zm*de, a díky za čepici,“ říká ve videu dále útočník.

Petr se po šílené nakládačce postaví na nohy, nasadí si batoh a odchází. Zdá se, že napadení je u konce. Ale není! Agresor svou oběť ještě zasype drsnými výhrůžkami a nadávkami.

„Zkus bonzovat, zm*de! Budeš mít ten plot zaraženej v držce,“ křičí na odcházejícího Petra útočník Ondřej.

Napadený chlapec měl podle svědků incidentu štěstí, že přežil. Vyvázl „jen“ s otřesem mozku a poraněním v krajině břišní.

Po útočníkovi, který je v Sedlčanech popisován jako „známá firma“ a postrach místní mládeže, se po uveřejnění videonahrávky slehla zem. Podle posledních dostupných zpráv utekl ke svému otci.

Byl o rok starší! Dám mu peníze, slibuje agresor

Redakce Expres.cz Ondřeje kontaktovala přes sociální sítě, kde je i v posledních dnech velmi aktivní. Na náš dotaz nereagoval, ale na Instagramu dal najevo, co si o napadení údajně mladšího chlapce myslí.

„V bulváru jsou jen nepravdivé věci a vy tomu věříte,“ napsal nejprve Ondřej. Krátce poté se rozepsal o poznání více.

„Nestíhám odepisovat všem, ale lidi, nejdřív si o tom něco zjistěte. A rozhodně ne v bulváru, kde jsou jenom totální ho*na. Ten kluk byl o rok starší, a ne mladší. Vím, že to nic nemění na tom, že jsem udělal zmr*ovinu, stydím se za to. Klukovi jsem se omluvil, trest mě nemine, nemám problém mu dát i nějaké peníze jako odškodné, ale nese*te se do toho, když o tom nic nevíte,“ uvedl agresor s tím, že incident už řeší policie.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:36 30. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 60
  • 33
  • 28
  • 25
  • 25
  • 21
Komentáře