Zlá krev u Grossových: Co zasela Šárka, to teď trápí Natálii i Denisu!

Šárka Grossová (vlevo) s dcerami Natálií a Denisou | foto: Profimedia.cz

Dva roky po smrti bývalého premiéra Stanislava Grosse (†45) jsou vztahy uvnitř rodiny na bodu mrazu. Svůj lví podíl na tom má Šárka Grossová, a je velmi pravděpodobné, že by s jejím počínáním po své smrti manžel nesouhlasil. Nejsmutnější na tom je, že vše odnášejí Denisa (19) a Natálie (14), expremiérovy dcery.

Poté, co Stanislav Gross zemřel v důsledku amyotrofické laterální sklerózy, došlo k prvnímu ošklivému sporu mezi Šárkou a jeho rodiči. Z blíže nejasného důvodu totiž vdova nechtěla prozradit, kde uchovává ostatky manžela. Nejen rodiče to pochopitelně zajímalo.

„V této zemi má na vyzvednutí ostatků v první řadě právo manželka zemřelého. A my do toho jako rodiče nemáme co mluvit. To je to nejhorší. My teď nevíme nic, ani kde teď je,“ hořekoval na podzim 2015 Grossův otec v Blesku.

To ovšem nebyl jediný kámen úrazu. Těsně před smrtí z Grossova účtu záhadně zmizelo 70-100 milionů korun, po jejichž osudu se dosud pátrá, a není proto uzavřeno dědické řízení. Je jisté, že se v rodině ví mnohem více, než jsou oficiální informace, a i to způsobuje napětí.

Bohužel to odnášejí především vnučky, pro které jakoby babička s dědečkem zemřeli společně s tátou. „S babičkou a dědou se nevídáme. Nevím o nich,“ potvrdila smutně hvězda muzikálu Ples Upírů Natálie. Zároveň jsou už prarodiče staří, a jistě by ji rádi viděli.

„Přitom když třeba v březnu přiletěl tatínkův kamarád z Miami, ještě tentýž den se šel podívat na představení. Zajímalo ho to, byl zvědavý, jak to hraju,“ nedokáže si drsné odcizení vysvětlit mladá dívka.

Najdou k sobě prarodiče a vnučky ještě cestu zpět?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:43 13. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  66
 • Haha
  13
 • Tvl
  13
 • Super
  9
 • Sladký
  9
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat