jít naiDNES.cz

Žádné znásilnění! Janákové sperma donesli v jídle, hrozí jí další trest

Vražedkyně Petra Janáková, která se díky těhotenství dostala na svobodu, si měla sperma opatřit od vězně, který v královéhradecké věznici roznášel jídlo. | foto: koláž Expresu

Od začátku tvrdila, že ji znásilnila trojice dozorců a následkem toho otěhotněla. Vše je ale jinak. Vražedkyně Petra Janáková si podle vzorků DNA měla sperma opatřit od vězně, který po královéhradeckém kriminále roznáší jídlo. Janákové, která má za rok znovu nastoupit výkon trestu ve výši 30 let, teď hrozí další trest za křivé obvinění.

Už je jasno! Vyšetřování GIBS odhalilo, jak přesně chladnokrevná vražedkyně Petra Janáková otěhotněla v královéhradecké věznici, díky čemuž se dostala až do jednoho roku svého dítěte na svobodu.

Podle dvou nezávislých zdrojů serveru TN.cz Janáková otěhotněla za pomoci muže, který ve vězení vaří a roznáší jídlo. Právě tak se s ním pravděpodobně dostala do styku. Jak tedy správně tušíte, muž nejspíše vražedkyni sperma donesl ukryté v jídle.

GIBS případ objasnila díky vzorkům DNA. Ty musela odebrat dítěti Janákové ihned po porodu, protože sama vražedkyně vlastní odběr odmítla.

Pikantní na celé události je, že Janáková dosud zarputile tvrdila, že ji znásilnila trojice dozorců. To znamená, že se dopustila dalšího trestného činu, a to křivého obvinění.

Chladnokrevná vražedkyně Petra Janáková otěhotněla a je na svobodě. Jak může...

Petra Janáková přichází k soudu. Od toho vyfasovala 30 let za mřížemi.

Dost možná tak nyní Janáková půjde znovu před soud. Pokud bude uznána vinnou, varianty jsou dvě: buď soudce rozhodne, že původní trest ve výši 30 let, z něhož si jich odpykala zatím jen dva, je sám o sobě dostatečný, nebo jí ho navýší. 

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat