Nejodpornější cheeseburger! V Mekáči se opět vyznamenali

Takový cheeseburger nikdo nechce! | foto: koláž Expres.cz

Velmi nepříjemný zážitek má po návštěvě restaurace rychlého občerstvení v Trnavě zákazník Marcel. Objednal si totiž cheeseburger s nechutným překvapením. Zachránila ho nechuť k nakládaným okurkám.

Do McDonald’s Marcel Krajčo příliš často nechodí. Jakou měl tedy smůlu, že zrovna on narazil na hnus prvního řádu?! Provozovatel celosvětové sítě restaurací s hamburgery, pověstný svou úzkostlivou podlézavostí zákazníkům, zřejmě rád nebude.

Marcel si objednal obyčejný cheeseburger. Proti gustu žádný dišputát. Ale protože nerad nakládané okurky, odklopil housku z mleté placky a ouha – v rozteklém sýru nalezl dětskou náplast z bolavého prstu, kterou tam jaksi zapomněl některý z karbanátkových operátorů.

Překvapený gurmán nelenil a svůj bonusový hamburger zvěčnil mobilem a nasdílel na facebookový profil rovnou s označenou stránkou McDonald’s.

Zákazník Marcel nebyl s objednanou pochoutkou spokojen.

Zákazník Marcel nebyl s objednanou pochoutkou spokojen.

„Čau! Potřeboval bych informaci, protože jsem u vás dlouho nebyl a nesleduji, jakou máte aktuálně sezónu, ale včera jsem našel v cheeseburgeru takovouto stylovou náplast (ještěže si vybírám okurky). Chci se tedy zeptat, jestli je to nějaké sezónní menu „Dny s náplastí“, anebo sýr krvácel a bylo ho třeba ošetřit… (zakoupeno 12. září v Trnavě).“

Pod příspěvkem se rozpoutala živá diskuze od vtipných příspěvků až po ty káravé. Jaké je rozuzlení celé skandální záležitosti dosud není zřejmé, dá se však očekávat exemplární trest.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:37 15. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  32
 • Tvl
  9
 • Super
  8
 • Trapas
  5
 • Cože
  4
 • Sladký
  4
Komentáře