Dívka si v McDonald's objednala NIC, řetězec ji stejně zkásnul!

V Mekáči si brzy budete moci dát burger podle vlastního receptu. | foto: Dailymail.co.uk

S naprosto absurdní situací se svěřila na Twitteru sedmnáctiletá dívka, která navštívila známý řetězec rychlého občerstvení. Těžko říct, zda k neuvěřitelnému konci vedla jen chyba lidského faktoru ve spojení s moderní technologií, nebo nová strategie McDonald's.

Dívka, která se prezentuje pod jménem Ari, využila v restauraci samoobslužný automat, jenž si umožňuje navolit vlastní kombinaci ingrediencí do hamburgeru. V možnostech stroje bylo pochutiny nejen přidávat, ale také odebírat. A protože je to děvče zvídavé, začala postupně přísady redukovat.Velmi ji zaujala možnost, že lze z výsledného pokrmu vynechat i samotnou housku. Takže se v předvolbě postupně zbavila okurky, cibule, sýra, masa, omáčky i žemle. A světe, div se – objednávka prošla. Co by v McDonald’s neudělali pro zákazníka, že?

Když si šla objednávku po chvíli vyzvednout, náramně se podivila. Dostala sice přesně to, co si objednala – tedy NIC v prázdném obalu. K tomu ovšem obdržela i účet na cca dvacet osm korun.

„Právě jsem v McDonald’s utratila 99 pencí, i když jsem si nic nekoupila,“ tweetla později. Ostatní uživatelé jí však gratulovali, že si ve fastfoodu dala to nejzdravější, co mohla.

Fotogalerie

Komentáře