Nové odhalení: Než Míša zmizela, vypovídala na policii proti Otakarovi S. kvůli pedofilii

Jednoruký Otakar S., který v pondělí spáchal sebevraždu byl vyšetřován kvůli sexuálnímu obtěžování třináctileté kamarádky ztracené Míši Muzikářové. Ta sama proti němu vypovídala krátce před svým zmizením na policii. | foto: koláž Expres.cz

Vyšetřování případu zmizení dvanáctileté Míši Muzikářové trvá již téměř měsíc. Kriminalisté se během bezvýsledného pátrání dostali do několika slepých uliček, zlomovým bodem byla i sebevražda Otakara S., který figuroval jako hlavní podezřelý.Vyšetřování ale odhalilo několik alarmujících zjištění. V Míšině pokoji bylo nalezeno sperma a sama Míša před svým zmizením vypovídala na policii proti Otakarovi S. v případě sexuálního zneužívání její kamarádky.

Případ zmizení dvanáctileté Míši Muzikářové z Ústí nad Labem již bezmála měsíc láme hlavy kriminalistům. Těm se stále nedaří odhalit stopy vedoucí k objasnění toho kam a za jakých okolností vlastně Míša zmizela. Vyšetřování zároveň přináší mnohá šokující zjištění. Mezi ta patří nález spermatu v Míšině pokoji a skutečnost, že expřítel její matky byl opakovaně obviněn z pedofilie.

Velkým zvratem byla smrt hlavního podezřelého Otakara S. Ten byl v pondělí 30. ledna nalezen oběšený ve svém bytě na Plzeňsku. Pitva vyloučila cizí zavinění a policisté nyní vyšetřují, proč se milenec Míšiny matky Evy rozhodl pro sebevraždu. Kromě podezření z podílu na Míšině zmizení mohou být na vině i vážná obvinění ze sexuálního obtěžování nezletilých holčiček v Míšině věku.

Již v minulosti byl jednoruký partner Míšiny matky obviněn z pedofilie když osahával dvanáctiletou dceru své exmanželky. Server Lidovky.cz přišel s odhalením, že se sexuálního obtěžování nezletilé byl Otakar S. obžalován i těsně před Míšiným zmizením. Dívkou, kterou se měl pokusit zneužít byla Míšina třináctiletá kamarádka.

Podle zdroje blízkého vyšetřování měl Otakar S. malou holčičku vozit po Ústí nad Labem v autě. Poté zastavil, vytáhl láhev vodky, začal Míšinu kamarádku osahávat a dokonce jí měl nabídnout i peníze za sexuální styk. Dívence se ale podařilo zneužití zabránit a vše řekla rodičům, kteří na Otakara S. podali trestní oznámení.

V souvislosti s vyšetřováním sexuálního obtěžování své kamarádky na policii vypovídala proti Otakarovi S. krátce před svým zmizením i sama Míša. Ta mimo jiné řekla, že jí nic podobného tehdy ještě přítel její matky nedělal. Kamarádku si prý nejspíše vyhlídl u Míši doma, kam chodila druhá holčička na návštěvu.

Otakar S. měl být podle zdrojů serveru Blesk.cz v dohledné době zatčen. I tato vidina ho mohla dohnat k tomu, že si vzal život. Skutečný důvod, a to, jakou roli Otakar S. sehrál při samotném zmizení Míši se ale možná nikdy nedozvíme.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:05 5. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  21
 • Tvl
  16
 • Haha
  11
 • Cože
  11
 • Trapas
  10
 • Super
  9
Komentáře