jít naiDNES.cz

Polský lovec pedofilů přistihl českého kněze. Těsně před sexem s nezletilým vozíčkářem!

Pořádný skandál musí řešit česká katolická církev. Farář Marcel Puvák z Dětmarovic si v katovickém hotelu domluvil rande s nezletilým chlapcem, ještě ke všemu vozíčkářem. Ve skutečnosti byl ale mladík jen nastrčenou figurkou polského lovce pedofilů Zbigniewa Stonogy, který celou schůzku monitoroval a nakonec českého kněze konfrontoval. Puvák se přiznal k úmyslu mít s chlapcem sex, odmítl ale, že by byl pedofilem.

Česká římskokatolická církev musí odrážet pedofilní skandál, do něhož se zapletl dětmarovický farář Marcel Puvák. Ten si v katovickém hotelu domluvil schůzku s Polákem, kterému bylo méně než patnáct let a ke všemu byl upoután na invalidní vozík. A zcela očividně se s ním chystal mít sex.

Jak jejich vzájemnou konverzaci, tak i následné setkání ovšem monitoroval polský podnikatel Zbigniew Stonoga, který je zároveň známým lovcem pedofilů. Právě i polský mladík byl ve skutečnosti jím nastrčenou volavkou. Stonoga pak vše zveřejnil na serveru YouTube.

Stonoga si počkal až do chvíle, kdy Puvák seděl jen v trenkách na posteli a byl připraven mít s nezletilým chlapcem sex. Pak do pokoje vtrhl a českého faráře konfrontoval. Ten se ke svým úmyslům záhy přiznal.

Dětmarovický farář Marcel Puvák byl přistižen, jak si domlouvá sex s ani ne...

Marcel Puvák už byl připraven k akci.

„Jmenuji se Marcel Puvák, jsem knězem ostravské diecéze a dnes jsem zhřešil, nebo jsem chtěl zhřešit, ale měl jsem v úmyslu sex s mužem. Velmi toho lituji a na svou kněžskou čest slibuji, že už to nikdy neudělám. A prosím a budu prosit pána boha za odpuštění a prosím také zpovědníka, aby mi dal přiměřené pokání,“ prohlásil do kamery.

Puvák sám okamžitě rezignoval na všechny své funkce v ostravsko-opavské diecézi. Ta se za incident omluvila, její mluvčí Pavel Siuda Deníku řekl, že aktuálně je právě rezignace pro kněze největším trestem, takže zatím žádné další potrestání nepřijde.

Dětmarovický farář Marcel Puvák byl přistižen, jak si domlouvá sex s ani ne...

Marcel Puvák odmítá, že by byl pedofilem.

Přestože se k úmyslu mít s chlapcem sex doznal, Marcel Puvák důrazně odmítá nařčení, že by byl pedofilem.

„Vše uvedené, mimo mnou citovaných slov, jsou lži, pro které nikdo nemůže mít žádné důkazy. Byl jsem chycen do pasti. Celý způsob jejich jednání byl pod hrubým nátlakem a zastrašováním,“ napsal v SMS zprávě polské televizi Polar.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat