Poslankyně SPD Šafránková se za lechtivé video dočkala ošklivých útoků!

26. října 2017
Předsedkyně brněnské Svobody a přímé demokracie, místopředsedkyně strany pro Jihomoravský kraj a konečně také nová poslankyně Sněmovny Lucie Šafránková se může radovat z nových životních vyhlídek. Bude mít totiž zajištěný příjem, který dosud musela řešit výdělky z různých zdrojů. Za to se stala terčem výsměchu na internetu.

Poslankyně Lucie Šafránková je drobná blondýnka, o níž byste neřekli, že láká dlužníky do osidel společnosti poskytující rychlé finanční půjčky. Každý soudný člověk ví, že jde o podnikání, které velmi často cílí na občany v nesnázích, sociálně slabší a finančně negramotné.

To vůbec nevypadá na činnost poslankyně Svobody a přímé demokracie, která ve svém vlastenectví myslí i na chudé a lichvou postižené spoluobčany. Není to ale největší problém blondýnky, který se jako lavina šíří na sociálních sítích.

Jde o její působení v produkční agentuře, která pomáhá zprostředkovat program a vystupující na kulturní akce. Tedy středobodem zájmu je konkrétně propagační video, ve kterém Lucie Šafránková účinkuje. Je totiž vzhledem k jejím kreacím poněkud lascivní a stalo se předmětem stovek sdílení a komentářů.

Devětadvacetiletá žena v propagačním videu vystupuje v minišatičkách a krajkových punčoškách a není pochyb, že se vizážista snažil, aby vypadala co nejvíce sexy.

V půlminutovém klipu promlouvá k zákazníkům líbezným a svůdným hláskem, jako by nenabízela zpěváky, dýdžeje či moderátory. V druhé půlce videa se pak smyslně vlní a hladí po stehně.

Něco takového je ovšem pastva pro internetové trolly a pod záběry novopečené poslankyně se dočkáme někdy vtipných, ale často také vulgárních příspěvků hodnotících výkon této dámy, která je jinak velmi kritická ke všem sluníčkářům, jak je sama nazývá.

„DJ nesháním, ale Rozner jako moderátor, Brichta jako zpěvák a k tomu tahle roztleskávačka, to by mohla být dobrá show,“ píše diskutující Petr v narážce na další členy a sympatizanty SPD.

 „Pitomiův bizárek,“ komentuje video pan Radovan a dojde i na další zesměšňující přezdívku předsedy nové parlamentní strany, kdy je Tomio Okamura zkomolen na Lobotomia Kamuraje. Někteří diskutující se ale snaží vidět věci pozitivně. 

„Děvče si zjevně rozumí se svým tělem a je ochotno pro byznys leccos podstoupit. Na takovouto reklamu snadno nezapomenete – takže funguje. Ale jinak pěkné a roztomilé,“ domnívá se Martin, i když jeho další jmenovec tak chápavý není a dokonce útočí.

 „Tak a teď mi neříkejte, že mám tolerovat rozhodnutí voličů SPD, když volili ze svého pohledu nejlepší možnost. Spíš ne, jsou to vypatlaní idioti bez špetky kritického myšlení nebo dokonce rozumu.“

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:37 pátek 23. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 54
  • 36
  • 13
  • 11
  • 10
  • 9
Komentáře