Všechny Okamurovy ženy: Které dámy šéf SPD okouzlil a užíval si s nimi?

Předseda strany Svoboda a přímá demokracie se před rokem rozešel s dlouholetou partnerkou. V současnosti je prý nezadaný a soustředí se pouze na výsledky říjnových voleb. Jeho popularity se ovšem snažily využít i dámy, se kterými nic neměl.

Sám Tomio Okamura (45) se několikrát vyjádřil v tom smyslu, že má pro něžné pohlaví slabost. „Ženy miluju a nemohu s nimi bojovat,“ napsal na stránkách své strany, ale vyhranil se proti fanatickému feminismu, který by chtěl z žen dělat muže. „Odmítám zrovnění ženy a muže mimo občanská práva, protože žena a muž jsou přece zcela odlišné bytosti.“Charismatu kontroverzního politika a podnikatele jistě ráda podlehla nejedna půvabná dáma, ale on si své soukromí snaží chránit. Čas od času se ukázaly i takové, které o intimním poměru s ním vyprávěly do médií, ale tomu on se vehementně bránil.

1.Exmanželka Mie

S bývalou ženou, která žije v Japonsku, má Tomio dodnes přátelský vztah. Seznámil se s ní, když se po maturitě vrátil do Japonska a živil se coby popelář a prodavač pražené kukuřice v kině. Právě tam se setkali a byla z toho láska na první pohled. Přestože jim nevydržela, vzešel z ní syn Ruy a s Miou dokonce vydali společnou kuchařku věnovanou japonským jídlům.

Mie Krejčíková Okamura

2.Eva Netolická

S blondýnkou se seznámil prostřednictvím katolické seznamky a prožili spolu několik let. Na fotografii z roku 2010 navštívili slavnostní večer vyhlášení Miss ČR.

Eva Netolická

3.Ornella Štiková

Známá postavička svého času prohlašovala, že s ní Okamura udržoval půl roku poměr. K tomu on se však nechtěl znát, a dokonce hrozil soudním sporem. To proto, že Ornella s prostořekostí sobě vlastní vyprávěla údajné detaily ze společného milostného života. „V intimní sféře byl poměrně chladný, spíš mám pocit, že si k sobě hledá hezké holky kvůli image. Rozešli jsme se, když mi začala vadit jeho sebestřednost,“ nechala se slyšet.

Ornella Koktová.

4.Kateřina Myslínová

S kráskou ze Šumperska se Okamura stýkal, ale i když se o to snažil, bulvár ho s ní nikdy nenachytal.

Kateřina Myslínová

5.Michaela Šťastná

Nepěknou scénu v médiích ztropila Okamurovi půvabná brunetka a modelka, která tvrdila, že to s ní a svou pozdější nástupkyní hrál Tomio na obě strany. Byla do něj zamilovaná a prý plánovali společnou budoucnost. Ale o tom on vůbec nechtěl slyšet. „Prohlašuji, že se slečnou Šťastnou jsem nikdy neměl intimní styk, nikdy jsem s ní neměl poměr, a dokonce jsem ji ani nikdy neviděl svlečenou. Připadá mi, že se slečna snaží na mém jméně zviditelnit,“ uvedl tehdy pro Blesk.

Michaela Šťastná

6.Monika Talašová

Zatím poslední na veřejnosti propíraný románek populistického politika byl s ženou mladší o devatenáct let. Kráska se do něj zamilovala v roce 2011, ale údajně pro nedostatek času a pozornosti se s ním po pěti letech rozešla. Tomio to velmi těžko nesl.

Monika Talašová

A další žena po jeho boku? Zatím se o ní nic neví a Okamura její existenci popírá: „Jsem nezadaný, jsem svobodný a plně se soustředím na ten výsledek v říjnu. To mě vytěžuje absolutně na maximum.“

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:10 5. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  43
 • Super
  25
 • Trapas
  16
 • Cože
  10
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8


Komentáře

Expres.cz