Neděle 20. září 2020, svátek má Oleg
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Dcerunka, rádoby influencerka, bláboly... Právnička Slámová se vložila do regulace moře

  Stále více a více lidí si na internetu dělá legraci z české influencerky Kateřiny Bartkové, podle které někdo vědomě reguluje hladinu moře na pláži v severním Německu. Nově se do této „kauzy“ vložila známá česká právnička Klára Long Slámová. Co říká na to, že otec všemi vysmívané fashion blogerky Miroslav Bartko hodlá celou věc hnát až k soudu? A proč si Bartková Slámovou na Instagramu zablokovala?

  Otec české influencerky Kateřiny Bartkové, která se proslavila videem, kde mluví o regulaci moře v severním Německu, Expresu potvrdil spekulace, které se šíří na sociálních sítích. 

  Celou věc skutečně hodlá dát k soudu!

  „Ano, zvažuji podání žaloby na ty jedince, kteří mě nebo mou dceru urážejí na sociálních sítích. Někteří píšou urážky skutečně už i mně, ale oproti tomu, co píšou Kačce, je to ještě slabý odvar,“ řekl nám pan Miroslav Bartko, jehož celá kauza stojí hodně sil.

  Bartko i jeho dcera už jistě zaznamenali, že si z jejich videa dělá na sociální síti legraci i česká právnička Klára Long Slámová, která v minulosti obhajovala například Jiřího Kajínka.

  Slámová na Facebooku Bartkovou nazvala „blbkou roku“ a se svými přáteli se náramně baví i na účet jejího otce. Rozesmálo ji zejména to, že pan Bartko hodlá dostat před soud všechny, kteří se navážejí do jeho dcery.

  Před soudem nemá šanci

  Podle Slámové ale jeho snaha nejspíše skončí fiaskem.

  „Je to absolutně bez šance. Jeho dcerunka se profiluje jako nějaká influencerka a sdílí veřejné video s úplným blábolem, tak se pak nemůže divit, že se toho lidé chytnou. Něco takového se jen tak nevidí,“ řekla Expresu pobavená Slámová, která Bartkovou zkoušela sama kontaktovat, ale nedopadlo to dobře.

  „Zablokovala si mě, protože jsem se jí zeptala, jestli už našla špunt v moři,“ svěřila se nám známá právnička.

  Slámová má pro pana Bartka i jeho všemi vysmívanou dceru jedinou radu: „Měli by se načas ve vlastním zájmu vypnout ze sociálních sítí.“

  Tato varianta se ale nezdá být příliš reálnou. Kateřina Bartková si sice neustále stěžuje, že ji na sociálních sítích někdo denně uráží, ale na Instagramu je pořád velmi aktivní.

  Influencerka se před časem pochlubila vlastním receptem na odsolování arašídů a všem, kteří se její teorii o regulaci moře vysmívají, poradila, aby použili Google.

  Její otec zase na Facebooku psal o již zmíněné žalobě a vulgárně také urážel ženu, která jako první sdílela na internetu zmíněnou nahrávku. 

  Nazval ji „závistivou tlustou ženskou“.

  Pan Bartko urážel ženu, která sdílela video jeho dcery.

  Pan Bartko urážel ženu, která sdílela video jeho dcery.

  Své statusy ale pan Bartko před časem smazal a u něj to trochu i vypadá, že mu skutečně došlo, že by bylo lepší se načas stáhnout.

  Minulý týden se ještě v rozhovoru pro Expres.cz vehementně zastával své dcery, teď komunikaci s médii ale oficiálně ukončil.

  „Rozhovor už poskytovat nebudu ani já, ani moje dcera. Už nám to stačilo,“ vysvětlil nám pan Bartko, který se živí jako učitel hudby a hraje i v kapele.

  Fotogalerie

  V Česku jsou houbařské žně. Podívejte se, kde rostou nejvíc

  Premium Když zaprší a pak se oteplí, přijdou houby, shodují se mykologové. A opravdu přišly. Nejvíc je hřibů smrkových. Velké...

  Když ne jeho, tak aspoň jeho dítě! Psycholog Šmolka nejen o zoufalých milenkách

  Premium Ve třiceti už se neprovdáš. Věta, kterou kdysi běžně slýchaly dívky nad třicet let, považované už za staré panny. Dnes...

  Nemá smysl sportovce zavírat do karantény, říká fyzioterapeut Kolář

  Premium Fyzioterapeut a léčitel slavných sportovců Pavel Kolář míní, že opatření proti viru jsou nekoncepční a budou mít dopady...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 20. září 2020, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz