Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Zkuste Google, chytráci! Regulátorka moří se pustila do kritiků, kteří jsou prý malí a omezení

  I když je zvyklá ukazovat se lidem a na svém Instagramu prodávat nejen výrobky, ale i své soukromí, takový zájem o svou osobu asi nikdy nezažila. Kateřinu Bartkovou začali lidé poznávat díky jejím videím a především kvůli rozboru toho, jak je možné regulovat hladinu moře. Influencerka se hájí tím, že rozhodně neměla na mysli příliv a odliv, protože to přece pozná, ale mluvila o regulaci hladiny v přístavu. Svým kritikům poslala jasný vzkaz!

  Kritiku své osoby nese Kateřina Bartková skutečně těžce, což nám potvrdila i její rodina. Horší než posměch těch, co se baví nad jejími videi, jsou pro těhotnou influencerku urážlivé zprávy, jimiž ji mnozí zaplavili. 

  Češce žijící v Německu to nedalo a rozhodla se vydat oficiální vyjádření k celé kauze.

  „Se snoubencem žijeme na severu Německa v přístavním městě Bremerhaven. Nádherné město a z hlediska průmyslu velmi důležité pro německou ekonomiku. V okolních přilehlých městech, jako je například Cuxhaven, kde je mimo jiné i pláž, na které čas od času trávíme čas, jsou přístavy,“ zdůrazňuje Bartková ve svém vyjádření, které nebylo rozhodně tak stručné, jak slibovala.

  Blonďatá hrdinka sociálních sítí radí, že pokud by měl někdo problém s pochopením významu slova „přístav“, může využít síly Googlu.

  Češka, již proslavilo regulování hladiny moře, respektive její neschopnost tento jev popsat tak, aby bylo jasné, o čem je řeč, vysvětluje, že do přístavu Cuxhaven pravidelně připlouvají obrovské nákladní lodě... 

  Tím se pomalu blížíme k rozuzlení celé záhady zmateného popisu.

  „Moře u břehů zůstává, respektive v ten den, kdy jsme na pláži byli naposledy, stěží 20–30 minut právě z důvodu připlouvání/vyplouvání těchto lodí,“ vysvětluje Kateřina.

  „O dalších jiných záležitostech, jako je například příliv a odliv, jsem na sociálních sítích nemluvila. Část, kdy zmiňuji, že tady probíhá regulace mořské hladiny, jistě z mé strany nebyla odborně podložena, a tedy uznávám, že přesný pojem pro tento proces neznám,“ přiznává influencerka, která si mírně hlavu popelem posypala, ale většinu si nechala pro své kritiky, na nichž nenechala nit suchou.

  „Množství nenávistných soukromých zpráv na Instagramu a komentářů na YouTube, které jsem během těchto několika dní dostala, je enormní. Všechny tyto účty, ze kterých zprávy přicházely, jsou po celou dobu průběžně nahlašovány Googlu pro obtěžování a šikanu vedenou proti mé osobě,“ stojí dále uvedeno ve „stručném“ vyjádření.

  Účty těch, kteří těhotnou ženu uráželi, má postupně Instagram blokovat, což Bartkovou nesmírně těší. Zároveň ji překvapilo, že nejvíce nenávistní jsou vůči ní muži, kteří ji i přes pokročilé stadium těhotenství sprostě urážejí.

  Regulace hladiny z trochu odbornějšího hlediska

  Do Stories Bartková přidala grafy a čísla, jež mají dokreslit, o čem tehdy mluvila. 

  Pro její vlastní klid doufáme, že příště nebude tolik „zabrušovat“ do pojmů, jimž nerozumí. Předejde tím mnoha nedorozuměním, i když my bychom přišli o pořádnou porci zábavy.

  „Situaci pokládám za trapnou, a to proto, že pouze poukazuje na lidskou malost a omezenost. Je to takové zrcadlo, které dokonale zobrazuje charakter tisíce lidí, kteří jsou součástí davu,“ píše Bartková, která na závěr připojila tradiční připomenutí, že má magisterský titul.

  To je zřejmě vzkaz pro ty, kteří viděli i její video o odsolování arašídů a lámali si hlavu nad tím, kdo tohle mohl vymyslet!

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:43 neděle 25. října 2020. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   394
  • Tvl
   64
  • Trapas
   55
  • Super
   36
  • Cože
   33
  • Sladký
   31