jít naiDNES.cz

Boss Babiš a polštářek: Šlechtová pokračuje ve svém bizáru a lidé se jí smějí

Karla Šlechtová pokračuje v bizarních fotkách na sociálních sítích. | foto: Koláž Expresu

Karla Šlechtová (41) bezesporu patří mezi nejbizarnější české političky posledních let. Bývalá ministryně si velmi oblíbila sociální sítě Facebook a Instagram, jejichž prostřednictvím po celé republice proslavila svého legendárního pudlíka, kterému říká Rambohafík. Teď Šlechtová úřadovala znovu. Řekla si, že je zapotřebí udělat si selfie v letadle a dát tak opět šanci svým haterům k tomu, aby dělali to, co umí nejlépe: Brutálně ji trollili!

Exministryně obrany Karla Šlechtová o sobě dala vědět v pátek, kdy se pochlubila novými kérkami a všem skrz sociální sítě sdělila, že se zrovna nachází na multižánrovém hudebním festivalu Colours of Ostrava.

Za své fotky se Šlechtová dočkala výsměchu od všech internetových rejpalů. To ji ale nejspíše zastavit nemůže. Rodačka z Karlových Varů si řekla, že v bizáru na sociálních sítích bude pokračovat a možná ještě trochu přidá!

Šlechtová na svém Facebooku sdílela podivné selfie z letadla, které bychom pochopili u puberťačky, jež letí poprvé na dovolenou do Egypta, a k snímku napsala: „Dvě hoďky zpoždění na noc, vzdušné dálnice jsou ucpané letadly jak naše D1. A pozor, Češi, divte se, žádné vyumělkované salonky ani Rambohafík. Ani žádní politici! Knihy typu Boss Babiš či Nepohodlný agent letí se mnou.“

Svou podivnou fotkou a ještě podivnějším komentářem chtěla možná Šlechtová ukázat, jaká je vtipná rebelka. Místo toho ale dala šanci těm, kteří ji milerádi trollí.

„Karlo, Boss Babiš je dosti znepokojivá kniha, nevhodná pro vás,“ střílí si ze Šlechtové například Pavel Novotný, syn slavného baviče Petra Novotného.

„Nebude Rambohafíkovi smutno?“ ptá se zase exministryně pan Jan.

Někteří ale v diskusi vyjádřili nepochopení nad tím, proč se Šlechtová teď sama pasuje do role jakési rebelky, která jde proti premiérovi Andreji Babišovi, přitom ještě nedávno se za něj bila, a navíc jeho vládě vyslovila důvěru. 

„Přestaňte hrát tohle trapný divadlo, sbalte si Kafku a Kmentu a přestaňte sdílet svoje nechutný selfíčka,“ radí Šlechtové diskutérka Dagmar.

Exministryně svým kritikům na rýpavé poznámky neodpovídá. 

Vypadá to, že od bizarních příspěvků Šlechtovou nic neodradí. Máme jásat, nebo se hrozit toho, co ještě horšího na nás vybafne?

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:22 20. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  340
 • Tvl
  56
 • Haha
  47
 • Super
  44
 • Cože
  18
 • Sladký
  17
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat