jít naiDNES.cz

Deset minut beznaděje! Z detailů smrti syna brankáře Čontofalského mrazí

Kamila Čontofalského postihla velká životní tragédie. | foto: Profimedia.cz

Hrůzné chvíle teď prožívá bývalý brankář fotbalové Slavie Kamil Čontofalský (39). Minulý víkend v Říčanech se mu utopil jeho syn Kamil (†3). Nepomohli mu ani přivolaní záchranáři. Boj o život malého chlapce by se dal popsat jako deset minut beznaděje!

Bývalý slovenský fotbalový brankář Kamil Čontofalský, který za svou kariéru chytal například za pražskou Slavii či ruský Zenit Petrohrad, si minulý víkend užíval rodinnou pohodu se svými dětmi v domě v Říčanech u Prahy. Na chvíli ztratil svého tříletého syna z dohledu a ten spadl do bazénu, kde se utopil.

Chlapci nepomohli ani přivolaní záchranáři a tragédie tak byla na světě. Teď unikly informace o tom, jak probíhala záchrana tříletého Kamila.

„Momentálně se cítím strašně. Není mi vůbec dobře. Nezlobte se, prosím, ale nebudu se k tomu momentálně vůbec vyjadřovat. Děkuji za pochopení,“ sdělil Čontofalský redaktorům slovenského serveru Šport24.sk. 

Server Blesk.cz zase v posledním článku popsal, jak snaha o záchranu malého chlapce probíhala. Záchranáři se dlouhé minuty snažili Kamila (†3) oživit. Bohužel se jim to ale nepovedlo!

Bývalý brankář Kamil Čontofalský přišel tragicky o syna, který se utopil v...

Bývalý brankář Kamil Čontofalský přišel tragicky o syna, který se utopil v bazénu u rodinného domu.

Když záchranáři přijeli na místo, tak byl chlapec v bezvědomí. „Zdravotníci bojovali několik desítek minut o jeho život. Jejich snaha byla ale marná,“ píše Blesk.

Bývalý slovenský reprezentant Kamil Čontofalský svého tragicky zesnulého synka pohřbí se svou manželkou Klárou v pondělí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:09 8. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  17
 • Cože
  13
 • Super
  11
 • Trapas
  11
 • Sladký
  11
 • Haha
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat