jít naiDNES.cz

Laca z Mostu! chytili opilého za volantem. Znám se s prezidentem, zkoušel to na policajty

Sláva mu nejspíše pěkně rychle stoupla do hlavy! Romský herec Julius Oračko (35), který se nedávno zviditelnil rolí agresivního Laca v seriálu Most!, měl mít menší konflikt s chomutovskými strážníky. Ti ho načapali za volantem opilého namol. Oračko odmítl dechovou zkoušku i odběr krve s tím, že je známý herec a zná se s prezidentem.

K incidentu podle serveru Blesk.cz došlo v půlce března na sídlišti v Chomutově, tedy ve městě, kde herec Julius Oračko žije.

„Bylo více než evidentní, že řidič je pod vlivem alkoholu. Ten to ovšem popíral a dechovou zkoušku nedokázal absolvovat tak, aby vyšel jednoznačný výsledek,“ uvedli chomutovští strážníci anonymně na svém Facebooku.

„Strážníkům neustále opakoval, že by ho měli pustit, protože je známým hercem, co se zná s prezidentem, a rozhodně o toto chování budou mít zájem i noviny,“ uvedli dále strážníci s tím, že hercovi bylo vozidlo poté odtaženo.

„Budeme to předávat na přestupkovou komisi. Řidič odmítl dát krev,“ sdělil Blesku policista obeznámený s případem. 

Julius Oračko v seriálu Most!

Julius Oračko v seriálu Most!

Oračko zůstane nějaký čas bez řidičáku a hrozí mu navíc několikatisícová pokuta. To, že je bez řidičského průkazu, romský herec potvrdil, ale nesouhlasil s tím, že by odmítl dechovou zkoušku. Prý nedokázal nadýchat z toho důvodu, že má astma.

„Krev jsem pak odmítl, protože se ke mně strážníci chovali zle,“ vysvětlil Oračko, který se ještě před časem bil do prsou, že poslední roky seká latinu.

Oračko byl dlouhé roky závislý na drogách, kradl a pobyl si i pár let v kriminále. Sám o sobě říká, že byl grázl. Za nový a lepší život vděčí kolegovi Zdeňku Godlovi, který také zazářil v seriálu Most!, Oračka doporučil filmařům a udělal z něj rychle hvězdu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:29 22. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  136
 • Haha
  63
 • Super
  27
 • Tvl
  24
 • Sladký
  19
 • Cože
  18
Komentáře

Mohlo by vás zajímat