Šok v domě obviněné v kauze Kuciak: Pod kobercem milion, sklep plný vibrátorů!

Kolem Aleny Zsuzsové, ženy obviněné ze zadání vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové, vyvstala další podivná okolnost. Ačkoliv má být zadlužená, policie během prohlídky jejího domu objevila v přepočtu bezmála milion korun ukrytý pod kobercem. To navíc není vše, ve sklepě měla Zsuzová prapodivnou sbírku dvaceti vibrátorů! Ty by mohly nasvědčovat, že se stále živila jako prostitutka.

Záhady v případě jediné obviněné ženy v kauze Kuciak neberou konce. Jak vyšlo v uplynulých dnech najevo, Alena Zsuzsová ve skutečnosti vůbec nepracovala jako italská tlumočnice, namísto toho se na jihu Evropy živila vlastním tělem. Figurovala také v několika pochybných firmách, a přestože si žila v luxusu, ve skutečnosti měla mít dluhy.

I proto je šokující, jaký objev učinili kriminalisté v jejím domě ve slovenském městě Komárno. Zsuzsová měla pod kobercem schované peníze v hodnotě 30 tisíc eur, což je v přepočtu téměř jeden milion korun.

Je s podivem, že byla zadlužená bývalá prostitutka běžně ve styku s tak horentními finančními částkami. Za vraždu Kuciaka a Kušnírové zaplatila nájemnému zabijákovi Tomášovi Szabóovi téměř dva miliony korun, je ale pravděpodobné, že nešlo o její peníze. 

Mohla je mít od podnikatele Mariána Kočnera, s nímž ji údajně pojil velmi blízký vztah a který měl největší motiv investigativního novináře umlčet.

Peníze ale nejsou to jediné, co policie u Zsuzsové doma našla. A druhý nález je hodně kontroverzní a pikantní. Obviněná měla ve sklepě záhadnou sbírku celkem dvaceti vibrátorů!

Zda šlo o erotické pomůcky pouze pro její vlastní potěšení, není známo. Mohou však mít něco společného s její prací, jak již bylo zmíněno, Zsuzsová v minulosti jezdila do Itálie poskytovat erotické služby, k čemuž měla lákat i další, především romské dívky z Komárna. Živila se snad svým tělem i nadále?

Alena Zsusová je momentálně nejdůležitějším článkem řetězu, který by měl vést až k objednavateli vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové.

Jeden z obviněných již za iniciátora zločinu označil právě podnikatele Mariána Kočnera, k němuž se prý často hlásila a zřejmě byli milenci.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:21 3. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  57
 • Super
  48
 • Trapas
  42
 • Tvl
  32
 • Sladký
  19
 • Cože
  18
Komentáře